Znaleziono 0 artykułów
15.05.2021
Artykuł partnerski

Model 574 New Balance powraca w szarości

15.05.2021
Fot. Materiały prasowe

Choć może wydawać się niepozorny, szary – to prawdziwy kolor mocy. W New Balance szarość od ponad 100 lat definiuje subtelną filozofię projektowania. Jest oryginalnym kolorem kultowego modelu 574, który powróci już 15 maja.

Marka New Balance od lat pozostaje wierna ideałom. Bez względu na wszystko, podąża pod prąd, nie zważając na obowiązujące konwencje i inspiruje innych, aby czynili to samo. Dlatego choć wielu uważa szarość za kolor monotonny, New Balance uczyniła z niego swój znak firmowy. Dziś bardziej niż jakakolwiek inna barwa określa dziedzictwo marki. W New Balance szary reprezentuje niezależnego ducha. Może być noszony przez każdego, zawsze i wszędzie. Jest tak samo wszechstronny, jak kultowe sneakersy od New Balance – model 574.

Fot. Materiały prasowe

574 to od ponad trzech dekad jeden z najchętniej kupowanych modeli sneakersów New Balance. Choć na początku najchętniej wybierali je wielkomiejscy yuppies, dziś noszą je hipsterzy i przedstawiciele generacji Z. 574 kupują osoby pochodzące z różnych środowisk, a każdy nosi je na swój własny, indywidualny sposób. Ten wszechstronny model przypomina wszystkim, że bez względu na to, kim jesteśmy, skąd pochodzimy i w co wierzymy, mamy coś wspólnego – możliwość wyrażania siebie. Do eleganckiego garnituru, luźnego dresu czy zwiewnej sukienki – 574 sprawdzą się w każdej stylizacji.

Fot. Materiały prasowe

Sneakersy 574 po raz pierwszy pojawiły się w kolorze szarym. Od tego czasu doczekały się wielu innych wcieleń barwnych. Dziś marka postanowiła oddać im hołd. Dlatego 15 maja do sklepów kultowy model trafi w oryginalnej kolorystyce, która jednocześnie stała się synonimem marki New Balance.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij