Znaleziono 0 artykułów
01.12.2021
Artykuł partnerski

Złoto nie tylko dla zuchwałych

01.12.2021
Fot. Materiały prasowe

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi coroczny dylemat. Jaki prezent sprawi bliskim największą radość? Niezdecydowanym podpowiadamy, że warto zainwestować w sztabkę złota.

Biżuteria, zegarek, a może galanteria? Elektronika, krawat czy perfumy? A co kupić dla nastolatka, którego gust zmienia się z dnia na dzień? Wybór prezentu świątecznego to nie lada wyzwanie. Dlatego wielu decyduje się ułatwić sobie zadanie, wręczając bliskim gotówkę, co niestety niewiele ma wspólnego z magią świąt. Warto więc postawić na prezent niebanalny. Sztabka złota zaskoczy obdarowaną osobę, sprawiając, że każdy poczuje się wyjątkowo. A wbrew powszechnemu przekonaniu, na taki prezent może pozwolić sobie nie tylko garstka najzamożniejszych. W ofercie sklepu Tavex znajdziemy złoto na każdą kieszeń.

Fot. Materiały prasowe

Sztabka złota ma wiele cech prezentu idealnego. Dla młodych ludzi taki prezent może być ważną lekcją inwestowania, jednocześnie rozbudzając pasję do metali szlachetnych. Błyszcząca sztabka o pięknym grawerze zachwyci każdą osobę wrażliwą estetycznie. A jeśli ktoś będzie miał pilniejsze potrzeby, zawsze może bez problemu taki prezent spieniężyć. Wszystko to sprawia, że jeśli nie mamy pomysłu na prezent, chcemy obdarować kogoś, kto wydaje się mieć wszystko, lub osobę, o której guście nie wiemy zbyt wiele, sztabka złota będzie znakomitym rozwiązaniem.

Złoto na każdą kieszeń

Od zakupu sztabki złota może odstraszać przekonanie, że to kruszec bardzo drogi, więc na taki prezent może pozwolić sobie jedynie garstka zamożnych. Jednak Tavex oferuje sztabki o wadze już od 1 g, a ceny zaczynają się od niecałych 270 zł – za tyle możemy nabyć firmową sztabkę wykonaną z czystego złota oraz wygrawerowanym motywem korony! Jeśli na prezent chcemy przeznaczyć nieco więcej środków, możemy rozważyć zakup sztabki o tej samej wadze, ale wybitej przez szwajcarskie mennice PAMP lub Valcambi. 

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Miłośnikom pięknych rzeczy z pewnością przypadnie do gustu złota sztabka PAMP Fortuna 1 g. Na jej awersie przedstawiono wizerunek Fortuny, która w mitologii rzymskiej była boginią kierującą ludzkim losem – dla osoby, która otrzyma sztabkę, stanie się symbolem szczęścia! 

Ci, którzy preferują prostotę, powinni wybrać złotą sztabkę Valcambi 1 g o minimalistycznej szacie graficznej, która jest również klasycznym produktem inwestycyjnym.

Jeżeli dysponujemy budżetem do 700 zł, warto zdecydować się na sztabki PAMP i Valcambi w wersji 2,5 g. Z kolei tym, którzy na gwiazdkowy prezent chcą wydać znacznie więcej – do 1400 zł – spodobają się złote sztabki PAMP Fortuna, Serce lub Lunar, jak również Valcambi Green Gold lub CombiBar Star, wszystkie o wadze 5 g. Motyw serca oplecionego wstęgą z napisem „Love always” to cudowny sposób na wyrażenie swoich uczuć do partnera, dzieci, rodziców, a nawet przyjaciół!

Złote sztabki inwestycyjne oryginalnie sprzedawane są w odpowiednim zabezpieczeniu CertiPack. Dodatkowo można zdecydować się na jedno z eleganckich pudełek, również dostępnych na stronie internetowej Tavex. Tak przygotowany prezent wywoła uśmiech na twarzy ważnej dla nas osoby.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij