Znaleziono 0 artykułów
31.01.2022
Artykuł partnerski

Zegarek, który dotrzyma ci kroku

31.01.2022
Fot. Materiały prasowe

Sportowy, ale elegancki, o prostej linii, lecz imponujący. Przede wszystkim – wytrzymały. TAG Heuer otwiera nowy rozdział w historii marki – Aquaracer Professional 200 to zegarek stworzony dla odkrywców, z myślą o największych przygodach.

Aquaracer jest tak samo sygnaturą TAG Heuer, jak Carrera czy Monaco. Jego kody i stojąca za nimi filozofia zostały zdefiniowane kilkadziesiąt lat temu i nadal są tak samo aktualne oraz fascynujące jak zawsze, szczególnie w obecnym sezonie nowych początków i nowych podróży. Aquaracer Professional 200 to towarzysz szybkiego, niezapomnianego życia pełnego przygód i osiągnięć, życia wykraczającego poza granice – przekonuje Frédéric Arnault, CEO TAG Heuer. Aquaracer Professional 200 to odważny, stylowy, luksusowy zegarek typu tool-watch. Kontynuuje bogate dziedzictwo szwajcarskiej manufaktury wysoce funkcjonalnych zegarków sportowych.

Fot. Materiały prasowe

Wyjątkowa rodzina

Aquaracer Professional 200 to siostrzany model zaprezentowanego przez TAG Heuer w zeszłym roku modelu Aquaracer Professional 300 – najbardziej luksusowego zegarka dla nurków. Ale historia zegarków Aquaracer sięga roku 1978, kiedy Jack Heuer zaprezentował Heuer Reference 844. Zaprojektowany dla mężczyzn i kobiet, którzy kochają sport na świeżym powietrzu oraz przygody na łonie natury – na lądzie lub w wodzie – wytyczył nową kategorię wysokiej klasy wszechstronnych zegarków o wysokiej wydajności. Czasomierzy, na których można polegać w ekstremalnych warunkach. Ale Aquaracer Professional 200 został zaprojektowany tak, aby był równie wygodny zarówno podczas sportu, np. speed flyingu czy wspinaczki po lodzie, jak i codziennych spacerów. W porównaniu z wcześniejszym modelem charakteryzuje się jeszcze większym wyrafinowaniem i wytrzymałością.

Funkcjonalność i elegancja

Fot. Materiały prasowe

– Zarówno w wersji automatycznej, jak i kwarcowej bawiliśmy się motywem elegancji, nadając zegarkowi węższy bezel, dłuższe indeksy i bardziej wyraziste znaczniki na 3, 6, 9 i 12 godzinie. Jest wyrafinowany i można nosić go też do garnituru – mówi Guy Bove, dyrektor kreatywny TAG Heuer.

Fot. Materiały prasowe

Zegarki z linii Aquaracer 200 występują w szerokiej gamie nietuzinkowych, eleganckich opcji. W przypadku kolekcji 30-milimetrowych dostępne są trzy modele kwarcowe ze srebrną, z jasnoniebieską lub czarną tarczą sunray. Jest także model kwarcowy z tarczą z białej masy perłowej z diamentowymi indeksami oraz model kwarcowy, który dodaje wysadzany diamentami bezel do tarczy z masy perłowej z diamentowymi indeksami. Dwa modele automatyczne zachwycają z kolei czarną lub niebieską przydymioną tarczą z diamentowymi indeksami.

Aquaracer 200 cechuje elegancka bransoleta podtrzymująca długą tradycję TAG Heuer w zakresie tworzenia ergonomicznych wzorów, które podążają za naturalną krzywizną nadgarstka użytkownika. Bransoletka Aquaracer Professional 200 jest nie tylko elastyczna i trwała, lecz także wyposażona w wygodne ogniwo z 7-milimetrowym przedłużeniem, które można szybko regulować za pomocą pięknie zaprojektowanego mechanizmu zwalniającego typu „wciśnij i pociągnij”. Każdy z zegarków został dokładnie przetestowany w fabryce TAG Heuer w La Chaux-de-Fonds pod kątem precyzyjności, odporności na wodę i ścieranie oraz zapewnienia wytrzymałości bransolety na przypadkowe naprężenia.

Fot. Materiały prasowe

Jedenaście modeli z linii Aquaracer 200 ze stali nierdzewnej to – bez względu na rozmiar koperty czy detale – odważne, dynamiczne zegarki, które nadają się do wspinaczki po lodzie i speed flyingu, jak też do biura w najbardziej kosmopolitycznych miastach na świecie. Wszechstronność i wysoka wydajność tego wyjątkowego zegarka sprawiają, że sprosta niejednemu życiowemu wyzwaniu.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij