Znaleziono 0 artykułów
13.04.2018

Tajemnica kobiecej torebki

13.04.2018
Kaia Gerber w kampanii torebek Chanel wiosna-lato 2018 (Fot. Materiały prasowe)

Najnowsza kampania torebek Chanel na sezon wiosna-lato 2018 to nie tylko zdjęcia autorstwa Karla Lagerfelda, ale również niezwykłe rozmowy z dziesięcioma influencerkami ze świata mody.

Pełen wspomnień, emocji i historii – taki jest legendarny paryski apartament Gabrielle „Coco” Chanel przy 31 rue Cambon, który posłużył za tło najnowszej kampanii torebek francuskiego domu mody. Kaię Gerber sfotografował Karl Lagerled na tej samej zamszowej kanapie, na której w przeszłości zasiadała  sama Coco Chanel w towarzystwie swoich modelek.

Torebka Chanel to marzenie wielu kobiet. To symbol luksusu i nieodłączna część historii mody. Chociaż marka oferuje kilkanaście różnych modeli, w tym legendarną Chanel 2.55, każdy łączy ponadczasowy styl i design. Model 11.12 dostępny jest w dwóch wersjach: tweedowej, uzupełnionej bogatymi zdobieniami lub wykonanej z transpartnego PVC, dostępnego w różnych kolorach. Chanel Boy to z kolei nawiązanie do rewolucyjnej natury samej projektantki, która wyprzedzała swoje czasy i otwarcie czerpała inspiracje z mody męskiej. Nazwa modelu pochodzi zresztą od największej miłości Coco – Boya Capela. Najmłodsze dziecko wśród torebek marki, to model Chanel Gabrielle zaprezentowany po raz pierwszy w sezonie wiosna-lato 2017. Jak jej poprzednicy, model Gabrielle, z podwójnym łańcuszkiem przeplatanym skórą, emanuje elegancją.

Kaia Gerber w kampanii torebek Chanel wiosna-lato 2018 (Fot. Materiały prasowe)

Marka jednak nie poprzestaje tylko na kampanii. Amanda Harlech, nazywana prawą ręką Karla Lagerfelda, zaprosiła dziesięć influencerek ze świata mody do apartamentu przy 31 rue Cambon.

Amanda Harlech (Fot. Materiały prasowe)
Kaia Gerber w kampanii torebek Chanel wiosna-lato 2018 (Fot. Materiały prasowe)

„3.55 Handbag Stories” to rozmowy twarzą w twarz  z dziesięcioma niezwykłymi kobietami o stylu Chanel przez pryzmat kultowych torebek marki, a także nawiązania do wspomnień inlfuencerek związanych z torebkami Chanel oraz ich sposobu postrzegania torebek, jako nieodłącznej części codziennej stylizacji.

Lista rozmówczyń Amandy Harlech i linki do podcastów dostępne poniżej:

Anne Berest, pisarka

Laure Hériard-Dubreuil, założycielka The Webster:

Veronika Heilbrunner, stylistka i współzałożycielka serwisu Hey woman!:

Susie Lau, założycielka bloga Style Bubble, dziennikarka i pisarka:

Tamu Mcpherson, założycielka bloga All the pretty birds

Soo Joo Park, modelka i DJ-ka

Pernille Teisbaek, stylistka i współzałożycielka agencji Social Zoo, pisarka:

Stella Tennant, modelka

Fil Xiaobai, stylistka

Margaret Zhang, fotografka, reżyserka, stylistka i pisarka 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij