Znaleziono 0 artykułów
21.01.2023

Casualowy Timothée Chalamet na pokazie Loewe

21.01.2023
Fot. Getty Images

Kolejny pokaz na męskim tygodniu mody w Paryżu i kolejne gwiazdy w pierwszych rzędach. Na pokazie męskiej kolekcji Jonathana Andersona dla Loewe gośćmi byli Luca Guadagnino i Timothée Chalamet. Reżyser postawił na sweter z kolorowym nadrukiem, a aktor na minimalistyczną i casualową stylizację.

Choć Chalamet po mistrzowsku nosi utrzymane w duchu nowoczesnej awangardy stylizacje, równie bliskie są mu minimalizm i casual. Właśnie w takim wydaniu zaprezentował się podczas pokazu męskiej kolekcji Loewe w Paryżu. W pierwszym rzędzie towarzyszył mu reżyser i mentor Luca Guadagnino.

Fot. Getty Images

Chalamet postawił na granatowe spodnie z lekko obniżonym stanem, biały T-shirt i wełnianą kurtkę bomberkę ze skórzanymi rękawami. Dodatki pozostały dyskretne, ale z klasą; aktor ograniczył się do białych sneakersów, czarnych okularów przeciwsłonecznych i chokera z drobnych koralików.

Oprócz Chalameta i Guadagnino, pokaz Loewe z pierwszego rzędu oglądali także aktorzy z „Białego Lotosu” – Will Sharpe i Murray Bartlett, Naomi Campbell i Taylor Russell, która gra u boku Chalameta w filmie Guadagnino "Do ostatniej kości".

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij