Znaleziono 0 artykułów
16.07.2020

To będzie hit: „Emily in Paris”

16.07.2020
Lily Collins / (Fot. Vera Anderson/WireImage)

Nowy serial Darrena Stara, twórcy „Seksu w wielkim mieście”, trafi na platformę Netflix jesienią tego roku. W tytułowej roli w „Emily in Paris” wystąpi Lily Collins.

Fabuła serialu

Twórca słynnego „Seksu w wielkim mieście”, „Beverly Hills 90210” i „Younger” powraca z nowym serialem. „Emily in Paris” opowie historię ambitnej dwudziestoparolatki pracującej w marketingu w Chicago. Pewnego dnia dostaje wymarzoną pracę w Paryżu, gdzie ma zająć się promowaniem luksusowych marek. Bohaterka przenosi się nad Sekwanę, gdzie poświęci się przede wszystkim zakupom i celebracji życia. W serialu nie zabraknie zwrotów akcji i niespodziewanych wyzwań, z którymi Emily będzie musiała się zmierzyć, zarówno w życiu służbowym, jak i prywatnym.

Kostiumy

Za spektakularne stylizacje odpowiada Patricia Field, stylistka „Seksu w wielkim mieście”. Zdjęcia Collins na Twitterze potwierdzają, że bohaterka ma szansę stać się ikoną stylu i dorównać Carrie Bradshaw. W telewizyjnych kreacjach uwagę zwracają odważne odcienie i fantazyjne zestawienia.

Obsada

W roli głównej wystąpi Lily Collins, znana z „Aż do kości” czy „Love, Rosie”. Ashley Park („Opowieści z San Francisco”) zagra przyjaciółkę Emily, Mindy Chen. W pozostałych rolach: Philippine Leroy Beaulieu („Miłość i inne nieszczęścia”), Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat i Bruno Gouery. Gościnnie wystąpią Kate Walsh, znana z „Chirurgów”, William Abadie („Resident Evil: Zagłada”) i Arnaud Viard („Paryż może poczekać”).

Kto za tym stoi?

Serial wyprodukuje showrunner i autor scenariusza Darren Star razem z Lily Collins. Kiedy ogłoszono pracę nad serialem, projekt należał do Paramount Network. Wyłączne prawa do produkcji uzyskało jednak MTV Studios.

Odcinki i lokalizacja

Każdy z dziesięciu odcinków będzie trwał 30 min. Zdjęcia powstały w Paryżu (w tym w Palais Garnier), oddając niezwykły klimat tego miasta.

Premiera

Premiera serialu odbędzie się jesienią tego roku. Wszystkie odcinki obejrzymy na Netfliksie.

Kamila Wojtkiewicz
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. To będzie hit: „Emily in Paris”
Proszę czekać..
Zamknij