Znaleziono 0 artykułów
27.02.2023

Trendy na 2023 rok z marką Gorenje

27.02.2023
Fot. Materiały prasowe

Sprytna oszczędność, inspiracje stylem vintage i powrót do natury – specjaliści słoweńskiej marki Gorenje zdradzają jakie tendencje w sprzęcie AGD będą dominować w 2023 roku. 

Gorenje to jeden z największych producentów dużego AGD w Europie. Marka, która powstała w 1950 r., od zawsze stawiała na innowacyjność oraz unikalny design. W jej ofercie znajdziemy funkcjonalne urządzania gospodarstwa domowego, takie jak pralki, zmywarki, odkurzacze czy piekarniki do zabudowy. Czym według specjalistów zaskoczą nas nadchodzące w 2023 r. trendy?

Wśród nowych tendencji mocno wybija się powrót do natury, wzrost popularności barw ziemi, a także wybór naturalnych materiałów. W aranżacjach zagoszczą ciepłe odcienie drewna, łagodne zielenie, subtelne błękity i białe kuchnie, koniecznie w wersji ciepłej i kremowej. Do łask wraca również styl retro inspirowany latami 70., 80. i 90. Oznacza to, że w domach coraz popularniejsze stawać będą się sprzęty wystylizowane na vintage, które łączą w sobie nostalgiczny look z najnowszymi technologiami. W trendach AGD zauważyć można będzie także rosnące zainteresowanie sprytnymi rozwiązaniami oszczędnościowymi.

Sprzęt AGD w 2023 r. będzie więc przede wszystkim nastawiony na troskę o ekologię i harmonijne korzystanie z zasobów ziemi. Lodówki Gorenje dzięki funkcji AdaptTech są w stanie przewidzieć, kiedy otworzymy sprzęt i obniżyć temperaturę o jeden lub dwa stopnie Celsjusza, aby zapewnić utrzymanie stałej temperatury i zmniejszyć zużycie prądu, a specjalne szuflady CrispZone, w których panują dogodne warunki do przechowywania warzyw i owoców, ograniczają ilość marnowanego jedzenia. Podobnie działają zmywarki od słoweńskiego producenta. Wyposażone w automatyczne programy, same dostosowują odpowiedni do ilości załadunku i stopnia zabrudzenia naczyń, a także ograniczają zużycie detergentu, korzystnie wpływając na środowisko.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij