Znaleziono 0 artykułów
11.08.2023

Amal Clooney w zaskakującej stylizacji we Włoszech

11.08.2023
Fot. Getty Images

Na wakacjach amerykańska prawniczka nie boi się odważnych kolorów, nietypowych zestawień, luzu. Udowadnia, że we Włoszech warto zapomnieć o modowym umiarkowaniu. Latem ubierz się jak Amal Clooney.

Nikt nie odmówi stylu Amal Clooney, amerykańska prawniczka ceni klasykę, umiarkowanie, stawia na wygodę. Na czerwony dywan wybiera na przykład  minimalistyczny beżowy kombinezon, do pracy dopasowaną czerwoną sukienkę. Nie rozstaje się ze szpilkami, rzadko spina długie, gęste włosy. Jako żona aktora George'a Clooney, Amal ma wysoko zawieszoną poprzeczkę, bo nie jest łatwo dorównać nienagannym garniturom, które gwiazdor równoważy naturalnym luzem i rozbrajającym uśmiechem. Ale na największych filmowych galach pani Clooney udowadnia, że długie glamourowe suknie są jak jej druga skóra. Para zachwyca elegancją i spójnością stylizacji

Fot. East News

Najlepsze stylizacje Amal Clooney, czyli lekcja umiarkowania i klasyki

Złote zasady stylu Amal można określić w trzech punktach: ponadczasowe fasony, gładkie faktury, klasyczna kobiecość. Jednak choć przestrzega ich z żelazną konsekwencją w Nowym Jorku, Los Angeles czy Londynie, we Włoszech już nie. Amerykańska prawniczka, która spędza lato w rejonie jeziora Como, została sfotografowana w idealnym stroju na plażę. Stylizacja zaskoczyła fanów.

Amal Clooney bezbłędnie łamie zasady własnego stylu

Amal Clooney miała na sobie krótkie szorty z wysokim stanem i charakterystycznym wzorem marki Missoni. Do tego założyła turkusową bluzkę z długimi rękawami i ażurową dekoracją oraz neutralne beżowe sandały. Zaskakiwać mogła w tym luźnym zestawieniu duża skórzana torba, ale odciągał od niej uwagę najważniejszy element – kapelusz z szerokim rondem. Amal wyglądała na wypoczętą i zrelaksowaną.
Jak się zatem okazuje, chętnie i w umiejętny sposób łączy wzory, sięga po nietypowe kolory. Jak zawsze, stawia przy tym na komfort i praktyczne cechy ubrań. Nie potrzebuje biżuterii czy zbędnych dodatków.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Amal Clooney w zaskakującej stylizacji we Włoszech
Proszę czekać..
Zamknij