Znaleziono 0 artykułów
13.02.2019

Victoria Beckham rusza z własną linią kosmetyków

13.02.2019
Victoria Beckham (Fot. Getty Images)

Jeszcze nie opadły emocje po nowojorskiej prezentacji kolekcji, którą Victoria Beckham stworzyła we współpracy z marką Reebok, a już świat obiegła informacja, że projektantka niedługo wprowadzi na rynek autorskie kosmetyki.

Brytyjska projektantka ogłosiła właśnie na swoim Instagramie, że jeszcze w tym roku do oficjalnej sprzedaży trafią kosmetyki Victoria Beckham Beauty. Produkty marki będą sprzedawane wyłącznie online, za pośrednictwem oficjalnej strony Victoriabeckham.com. – Chcę zadbać o kobiety zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz – powiedziała projektantka w oficjalnym oświadczeniu. – Dlatego chcę zapewnić im niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji, a także perfumy, których wiem, że sama potrzebuję.

Beckham od dłuższego czasu dawała do zrozumienia, że pracuje nad projektem z branży urody. We wrześniu ogłosiła, że startuje z kanałem na YouTube'ie, który będzie zawierał wskazówki i porady nie tylko odnośnie stylizacji, ale również makijażu.

Za markę Victoria Beckham Beauty będzie odpowiadać Sarah Creal, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży beauty. Zdobyła je, pracując m.in. dla Prady i Bobbi Brown Cosmetics. Co ciekawe, to właśnie Creal była odpowiedzialna za globalny rozwój marki Estée Lauder w 2016 roku, gdy powstawała kolekcja tworzona wspólnie z projektantką. 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij