Znaleziono 0 artykułów
09.12.2022

Francuski styl według Victorii Beckham

09.12.2022
Victoria Beckham na spacerze w Paryżu (Fot. Getty Images))

Na początku grudnia, dwa miesiące po debiucie swojej marki na paryskim tygodniu mody, Victoria Beckham znów przyjechała do miasta świateł. Jej przepis na stylowe francuskie stylizacje? Cool girl w wersji Posh.

– Paryski debiut był spełnieniem moich najśmielszych marzeń. To był sen – mówiła Victora Beckham po pokazie autorskiej marki na sezon wiosna-lato 2023 podczas tygodnia mody w Paryżu. Dwa miesiące po tym wydarzeniu Beckham udała się do stolicy Francji, żeby spotkać się z Rickiem Owensem, czym sprawiła, że świat mody zaczął spekulować na temat możliwej współpracy między projektantami. Chociaż na ten moment nic nie zostało potwierdzone, jedno jest pewne – francuski styl Victorii Beckham jest très chic!

Projektantka udostępniła na Instagramie zdjęcia w dwóch stylizacjach. Na pierwszej fotografii widać, że Beckham poczuła już świąteczny nastrój. Gwiazda zapozowała przed udekorowaną choinką ubrana w fioletowy golf i brązową spódnicę midi z rozcięciami. Look pochodzi oczywiście z kolekcji jej marki. Na kolację z Rickiem Owensem, Michèle Lamy i Andersem Christianem Madsenem projektantka zdecydowała się natomiast na dość odmienną stylizację. Założyła zieloną kreację z lejącego się materiału, do której dobrała pantaboots Balenciagi i złotą biżuterię.

Victoria Beckham w Paryżu (Fot. Getty Images))

Pantaboots to ostatnio jeden z ulubionych elementów stylizacji Beckham. Nosiła je zarówno przed swoim paryskim pokazem, jak i na premierze serialu „David Beckham: Drużyna w opałach”. Miała je na sobie także 7 grudnia w Paryżu, następnego dnia po kolacji z Rickiem Owensem – wystylizowała je w wersji „Posh”, dobierając do nich czarny krótki płaszcz i kopertówkę. W połączeniu z ciemnymi okularami i lekko pofalowanymi włosami projektantka wyglądała jak prawdziwa paryżanka, przechadzając się modnymi dzielnicami stolicy.

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Francuski styl według Victorii Beckham
Proszę czekać..
Zamknij