Znaleziono 0 artykułów
02.10.2022

Victoria Beckham z córką Harper w awangardowych stylizacjach

02.10.2022
(Fot. Getty Images)

Chociaż miesiąc mody dobiega końca, styl nie opuszcza paryskich ulic. Po poruszającym pokazie wiosna-lato 2023, zorganizowanym w krużgankach kościoła w Val-de-Grâce, Victoria Beckham zaprosiła rodzinę i najbliższych przyjaciół na kameralną kolację w ekskluzywnej restauracji Girafe. Wśród gości znalazła się 11-letnia Harper, która gustem zaczyna dorównywać sławnej mamie.

30 września Victoria Beckham zadebiutowała z kolekcją autorskiej marki na paryskim tygodniu mody. Prezentowała sylwetki zupełnie nowe i te już dobrze znane. Były androgyniczne garnitury, kolumnowe sukienki z szyfonu, ascetyczne kostiumy i zmysłowe kombinezony. Na koniec pokazu, zamiast organizować spektakularny finał, wzruszona, wychyliła się jedynie zza kulis. – To było spełnienie moich najśmielszych marzeń, sen. Uznałam, że pokaz powinien to odzwierciedlać – mówiła za kulisami projektantka.

David, Victoria i Harper Beckham w Paryżu (Fot. Getty Images)

By uczcić kolejny kamień milowy w karierze oraz udaną współpracę ze sklepem internetowym Mytheresa, Beckham zaprosiła najbliższych na uroczystą kolację w Girafe. Tam goście delektowali się francuskimi potrawami z widokiem na rozświetloną wieżę Eiffla. Wśród obecnych znalazła się również rodzina projektantki: mąż David, synowie Romeo i Cruz oraz córka Harper. 11-latka pojawiła się w maślanej slip dress obszytej koronką oraz dopasowanych kolorystycznie sneakersach. Victoria niezmiennie postawiła na buty na obcasie – kozaki w krwistej czerwieni. Do tego, za przykładem córki, wybrała awangardową sukienkę z asymetrycznym wycięciem i pierzastym zwieńczeniem rękawa.

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Victoria Beckham z córką Harper w awangardowych stylizacjach
Proszę czekać..
Zamknij