Znaleziono 0 artykułów
03.01.2022

Victoria i David Beckhamowie w stylizacjach jak z lat 2000.

03.01.2022
David i Victoria Beckhamowie (Fot. Getty Images)

Victoria i David Beckhamowie pierwsze dni nowego, 2022 roku świętowali na plażach Miami. Projektantka podzieliła się zdjęciem, na którym w wakacyjnych stylizacjach pozują z mężem podczas rejsu.

Victoria i David Beckhamowie to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Poznali się w 1996 roku i jak oboje twierdzą, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Trzy lata później wzięli ślub, doczekali się czwórki dzieci, a ich uczucie wciąż kwitnie.

Nowy Rok para świętowała w Miami, gdzie w kwietniu 2020 roku kupili posiadłość za 24 miliony dolarów. Victoria opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z mężem na jachcie. Zakochani postawili na stylizacje nawiązujące do mody lat Y2K. Była Spicetka założyła małą czarną, a David wybrał ciemne szorty, biały podkoszulek i bejsbolówkę. Projektantka dodała też kilka zdjęć na InstaStories – pojawiły się na nich dzieci Beckhamów: Romeo, Harper i Cruz, którzy odpoczywali na plaży z rodzicami, oraz sama Victoria, tym razem w zwiewnej krótkiej sukience. Widać też, że i na łodzi zmieniła stylizację na casualową – dżinsowe szorty, czarny T-shirt i bejsbolówkę.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij