Znaleziono 0 artykułów
02.03.2020

W tym tygodniu w aplikacji 02-08.03

02.03.2020
(Fot. Materiały prasowe, Getty Images, kolaż Agata Wojtczak)

Co nowego znajdziecie w naszej aplikacji mobilnej? Przygotowaliśmy dla was konkursy, kolejną odsłonę cyklu „Sekrety urody” i podcasty.

W aplikacji „Vogue Polska” trwa konkurs, w którym do wygrania są książki „Płynąc w ciemnościach” Tomasza Jędrowskiego (wyd. OsnoVa). W swoim literackim debiucie pisarz snuje historię dwóch nieszczęśliwie zakochanych mężczyzn w Warszawie początku lat 80. Ludwik i Janusz poznają się na obowiązkowym obozie rolniczym dla studentów. Gdy turnus dobiega końca, nie mają ochoty na powrót do miasta. Resztę wakacji postanawiają spędzić razem na wsi. W naszej aplikacji w zakładce „Kultura” możecie też przeczytać fragment książki.

(Fot. Maciej Miloch)

Do wygrania są także zaproszenia na pokaz filmu „Prawda” w reżyserii Hirokazu Koreedy (twórcy nagrodzonych Złotą Palmą „Złodziejaszków”). Nowy obraz reżysera to historia niełatwej relacji matki i córki. W obu rolach wystąpiły wybitne aktorki. Matkę (gwiazdę kina, która łamie męskie serca) gra Catherine Deneuve, a w rolę córki, która przyjeżdża do Paryża z Nowego Jorku, wcieliła się Juliette Binoche.

W naszym cyklu „Sekrety urody” swoimi pielęgnacyjnymi rytuałami oraz receptą na piękne włosy i skórę podzieliła się Oliwia Pakosz. Influencerka słynie z minimalistycznego stylu, zamiłowania do zdjęć we wszystkich odcieniach caffe latte, prowadzi jedno z ładniejszych kont na Instagramie.

(Fot. Archiwum prywatne)

Jak zawsze, prenumeratorzy magazynu „Vogue Polska” jako pierwsi będą mogli przeczytać artykuły premium. W tym tygodniu czekać na nich będzie między innymi subiektywny przewodnik kulinarny po Madrycie autorstwa Michała Korkosza, znanego w sieci jako Rozkoszny. W aplikacji pojawią się też nowe podcasty.

Nie zabraknie także naszej recenzji w cyklu „Film tygodnia” i nowej porcji zdjęć street style. Tym razem przejrzałyśmy się bliżej, jak stylowe dziewczyny noszą koszule.

(Fot. Getty Images)

 

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij