Znaleziono 0 artykułów
17.02.2020

W tym tygodniu w aplikacji mobilnej „Vogue Polska”

17.02.2020
(Fot. Materiały prasowe, Getty Images, kolaż Agata Wojtczak)

Nadal świętujemy nasze drugie urodziny. Z aplikacją mobilną odbierzecie kawę w Green Caffè Nero w specjalnej cenie, a w konkursie macie szansę wygrać koszulkę z limitowanej kolekcji.

Aby wygrać koszulkę z logotypem „Vogue Polska”, złóżcie nam życzenia urodzinowe za pośrednictwem Instagrama (szczegóły konkursu znajdziecie w aplikacji). Czeka w niej na was również specjalny QR kod, który wystarczy pokazać bariście w kawiarniach Green Caffè Nero w całej Polsce, by otrzymać rabat -30% na dowolną kawę (z oferty klasycznej). To nie koniec atrakcji! Już niedługo będzie można wygrać zaproszenia na spektakl „Trucizna” w poznańskim Centrum Kultury „Zamek”.

W tym tygodniu będzie też pysznie. Justyna Prygiel, szefowa kuchni Cafe Kulturalnej, specjalnie dla nas przygotowała przepis na pieczonego dorsza z purée szafranowym, marchewkami w kuminie i sosem chimichurri.

(Fot. Jan Krawczyński)

W cyklu „Sekrety urody” o swoich sposobach na pielęgnację skóry i ulubionych kosmetykach opowiedziała nam Natalia Kusiak – influencerka, która na Instagramie inspiruje dziewczyny swoimi dalekimi podróżami, treningami i świetnymi stylizacjami.

Nowy tydzień to także nowy horoskop, raport street style, tym razem dedykowany sukienkom w kwiaty, a także nowe selekcje produktów dnia i recenzja filmu tygodnia.

(Fot. Getty Images)

Prenumeratorzy, którzy mają dostęp premium do naszej aplikacji mobilnej, przeczytają nowe artykuły z zagranicznych edycji magazynu „Vogue”, a także będą mieli okazję posłuchać naszych nowych podcastów.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij