Znaleziono 0 artykułów
01.03.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 01-07.03.2021

01.03.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najgorętsze trendy na wiosnę, rozmowy z projektantami, kulisy pokazów i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta i Panny zaczną uprawiać sport, Rak zajmie się urodą, a Koziorożce znajdą ukojenie w miłości.

Fot. materiały prasowe Yuhan Wang

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zaglądamy za kulisy najnowszego pokazu Moschino, wybieramy najgorętsze trendy beauty na wiosnę i przypominamy momenty, które zmieniły historię mody na zawsze.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorek sprawdzamy, jak nosić najgorętszy Trend miesiąca – strojne sukienki. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka „Czy to normalne? Seks, związki i statystyka”, której fragment możecie przeczytać pod linkiem. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić – Ping pong w Gdańsku. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z fotografką Martą Karkosą.

Fot. Ina Lekiewicz/Thornton Bregazzi

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy książkę na weekend – esej Bozidara Jezernika „Kawa”. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia, na osłodę przed poniedziałkiem, oglądamy „Dziennik Bridget Jones”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij