Znaleziono 0 artykułów
05.07.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 05-11.07.2021

05.07.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wyjątkowe rozmowy, najgorętsze trendy sezonu, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby nauczą się optymizmu, Koziorożec wybierze się na imprezę, a Waga pozna kogoś nowego.

Fot. Getty Images

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu powracamy do najlepszych filmów nagrodzonych na festiwalu w Cannes, rozmawiamy z J.W. Andersonem o nowej kolekcji Loewe i sprawdzamy, jak nosić białą koszulę.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przedstawiamy Holly Golightly ze „Śniadania u Tiffany’ego”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs – do wygrania wakacyjny zestaw kosmetyków od marki L’Biotica. W czwartek zaglądamy do Le Braci. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z projektantem Jakubem Jasińskim.

Fot. Agata Chudzik

Weekend też zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki „Nowy dress code” Krzysztofa Łoszewskiego, a na niedzielę Film tygodnia: „Chłopców z ferajny”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij