Znaleziono 0 artykułów
06.06.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 06-12.06.2022

06.06.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Najmodniejsze fryzury sezonu, postacie świata mody, które warto znać i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu analizujemy fenomen plastikowej biżuterii rodem z lat 90. XX wieku, przyglądamy się bliżej kreacjom Anyi Taylor-Joy w finałowym sezonie serialu „Peaky Blinders” i rozmawiamy z pisarką Alyssą Shelasky, czyli prawdziwą Carrie Bradshaw.

Fot. Darrel Hunter

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop tygodniowy. Lwy zmierzą się z ambiwalentną energią Wenus, Panny odetną się od wiecznych malkontentów, a Wagi postawią wyraźne granice swojej prywatności. Sprawdź, co czeka cię w nadchodzących dniach.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przypominamy najlepsze stylizacje Winony Ryder w filmie „Śmiertelne zauroczenie”. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepis z książki „Smak” Ixty Belfrage i Yotama Ottolenghiego. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy dystopijny „Nowy porządek”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij