Znaleziono 0 artykułów
07.06.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 07-13.06.2021

07.06.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Przewodniki po najważniejszych trendach lata, polecenia filmowe, historia mody i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Rak wpadnie na niezwykły pomysł, Panna załatwi zaległe sprawy, a Ryby zadbają o dom.

Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu pytamy legendarnego fotografa Alberta Watsona, jak zrobić dobre zdjęcie, sprawdzamy, co kryje się pod wiralowym terminem „cheugy” i przyglądamy się bliżej wegańskiej skórze.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przypominamy kreacje Glenn Close jako Cruelli De Mon w filmie „101 dalmatyńczyków”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest wyjątkowy zestaw kosmetyków do ciała marki Bielenda. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy na kawę do Pushkina, który od niedawna działa w kinie Elektronik. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama, w dniu premiery debiutanckiego albumu „Tamte dni”, rozmawiamy z Marcinem Maciejczakiem.

Fot. Getty images

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „Luster” Raven Leilani, naszą Książkę na weekend. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Pierwszą krowę”, piękną opowieść o przyjaźni.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij