Znaleziono 0 artykułów
09.05.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 09-15.05.2022

09.05.2022
(Kolaż Agata Wojtczak)

Najmodniejsze fryzury sezonu, ekskluzywne wywiady, wyjątkowe konkursu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. Tylko. W tym tygodniu, m.in. podpowiadamy, jak powtórzyć w domu najmodniejszą fryzurę sezonu, z Olivią Rodrigo rozmawiamy o jej codziennej pielęgnacji i sprawdzamy, jak nosić kultową Spy bag od Fendi.

Fot. Getty Images

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta usłyszą długo wyczekiwane „miałeś rację”, Panny będą musiały po kimś posprzątać, a Strzelcom pomogą ludzie, którym kiedyś wyświadczyły przysługę – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Fot. materiały prasowe

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym W szafie zaglądamy do garderoby Anne Johannsen. W czwartek przygotowaliśmy dla was fragment nowej książki Ewy Ewart „Rozmowy ze śmiercią”. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. IMaxTree

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Licorice Pizza”, jeden z najlepszych tytułów minionego roku. A w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij