Znaleziono 0 artykułów
09.08.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 09-15.08.2021

09.08.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Inspirujące rozmowy, kulisy mody, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Koziorożec odpocznie wśród przyrody, Waga rozwikła miłosną zagadkę, a Strzelec wymyśli nowe stylizacje.

Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu polecamy najzdolniejszych projektantów i projektantki ze Skandynawii, zaglądamy za kulisy „Respect” – nowej biografii Arethy Franklin i przybliżamy sylwetkę Ilarii Icardi, której marka biżuteryjna podbiła serce Victorii Beckham.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. W poniedziałek przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania są zaproszenia na wirtualne seanse filmów festiwalu Nowe Horyzonty. W czwartek macie szansę zdobyć podwójne zaproszenia na drugą edycję Salt Wave Festival w Jastarni. W środowym Warto odwiedzić zaglądamy do hesu warsaw, czyli miejsca z prawdziwą koreańską kuchnią. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z ilustratorką i artystką wizualną Joanną Grochowską.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przeczytać nową książkę Gastona Dorrena „Gadka. W sześćdziesiąt języków dookoła Europy” (tłumaczenie: Anna Sak, wyd. Karakter), naszą Książkę tygodnia. W niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Crashing”, debiutancką serię Phoebe Waller-Bridge.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij