Znaleziono 0 artykułów
10.05.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 10-16.05.2021

10.05.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najgorętsze marki sezonu, trendy we wnętrzach, najlepsze filmy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Byk podąży za marzeniami, Waga zainspiruje innych, a Skorpiona czekają niespodzianki. Sprawdźcie, co przyniesie nowy tydzień.

Fot. materiały prasowe Molly Goddard

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu sprawdzamy, jak The Row stało się ulubioną marką gwiazd i przyglądamy się najgorętszemu trendowi wnętrzarskiemu roku – puszystym meblom.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się kreacjom Satine z „Moulin Rouge!”. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do gdańskiej Eklerowni. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z ilustratorką i autorką pięknych plakatów filmowych Justyną Frąckiewicz.

Fot. Zofia Cudny

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sam raz na sobotnie popołudnie Zofia Cudny przygotowała dla nas dwa słodkie przepisy. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy thriller psychologiczny „Kobieta w oknie”, który właśnie zadebiutował na Netfliksie. 

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij