Znaleziono 0 artykułów
13.06.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 13-19.06.2022

13.06.2022
(Kolaż Agata Wojtczak)

Wyjątkowe wywiady, książki o modzie, które warto przeczytać tego lata, i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z pisarką Alyssą Shelansky, nazywaną przez krytyków prawdziwą Carrie Bradshaw, przyglądamy się garderobie największych artystów minionego wieku oraz publikujemy osobisty esej Michaela Korsa o jego coming oucie.

(Fot. Getty Images)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Wtorkowa pełnia księżyca doda Bliźniętom pewności siebie, Strzelcom pozwoli podjąć mądre decyzje, a Wagi popchnie ku zmianom – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przypominamy najlepsze stylizacje Jennifer Lopez w filmie „Zatańcz ze mną”. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepis na idealny sernik crème brûlée od The Social Food. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

(Fot. materiały prasowe)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Irmę Vep”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 13-19.06.2022
Proszę czekać..
Zamknij