Znaleziono 0 artykułów
20.06.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 20-26.06.2022

20.06.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Relacje z tygodni mody, nowe marki, które warto znać i filmy, które trzeba zobaczyć. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was na najbliższe dni.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. rozmawiamy z fotografem Cambellem Addym o modzie przyszłości, przybliżamy projekty marki Fancì Club, która specjalizuje się w ultrakrótkich naked dresses oraz wraz z Miuccią Pradą i Bazem Luhrmannem zaglądamy za kulisy „Elvisa”.

(Fot. Acielle/Style Du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Wagi czeka tydzień pełen niespodzianek, Wodniki towarzyska passa, a Bliźnięta doskonała forma intelektualna – sprawdźcie, co w najbliższych dniach przyniosą gwiazdy.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowej „Ikonie z ekranu” przypominamy najlepsze stylizacje Andie MacDowell z filmu „Cztery wesela i pogrzeb”. W piątek wybieramy za to najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Projekt: Grôpk (Fot. Małgorzata Białobrzycka, Amadeusz Dziwisz)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim „Filmie tygodnia” oglądamy „Pajęczą głowę”, nowy przebój Netfliksa. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzecie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 20-26.06.2022
Proszę czekać..
Zamknij