Znaleziono 0 artykułów
21.06.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 21-27.06.2021

Kolaż Agata Wojtczak

Najgorętsze trendy sezonu, wyjątkowe wywiady, tęczowe polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Wodnik odnajdzie artystyczne hobby, Bliźnięta zaplanują podróże, a Koziorożec zainwestuje w przyszłość.

Fot. Oliver Hadley Pearch / Art Partner

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu pytamy projektantów, jak będą wyglądały it-bagsprzyszłości, sprawdzamy, kim są i jak zmieniają świat mody nanoinfluencerzy, a Sarah Burton, dyrektorka kreatywna Alexander McQueenopowiada o najnowszej kolekcji marki. 

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Klasyce mody przyglądamy się sukniom Schiaparelli, które wyznaczyły nowy kierunek w rozwoju mody. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest wydana przez Fame Art książka Ruth Bader Ginsburg „Moimi słowami” – autobiografia najsłynniejszej amerykańskiej prawniczki i ikony sprawiedliwości. W czwartek zaglądamy do krakowskiego Miso Place. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z Anią Augustynowicz.

Kolaż Ania Augustynowicz

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki „Wąski pas lądu” – autorka Christine Dwyer Hickerportretuje jednego z najsłynniejszych malarzy XX wieku Edwarda Hoppera. W niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Supernovę” z Colinem Firthemi Stanleyem Tucci w rolach głównych. 

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „VoguePolska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w AppStore albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 21-27.06.2021
Proszę czekać..
Zamknij