Znaleziono 0 artykułów
22.03.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 22-28.03.2021

22.03.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najgorętsze trendy sezonu, sprawdzone polecenia, nowe odsłony stałych cyklów i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Przed Bykami mnóstwo przygód, Ryby poszukają odpowiedzi na ważne pytania, a Wagi znajdą własną drogę.

Fot. materiały prasowe Versace

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu poprosiliśmy redaktorów międzynarodowych edycji o wskazanie najzdolniejszych rodzimych projektantów, rozmawialiśmy z Keiko, najpopularniejszą japońską astrolożką, i wytypowaliśmy najpopularniejszy kolor włosów czasu pandemii.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym We wnętrzu zaglądamy do domu Pavitalii. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs – do wygrania debiutancka powieść Sally Rooney „Rozmowy z przyjaciółmi”. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy na kawę do Publiczna Cafe w Gdańsku. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z niebinarnym, multidyscyplinarnym artystą, Jack Sirenem.

Pavitalia / Fot. Archiwum własne

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy Książkę na weekend – w tym tygodniu powracamy do klasyki japońskiej literatury „Zapiski dla zabicia czasu”. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Tell Me Your Secrets”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij