Znaleziono 0 artykułów
23.05.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 23-29.05.2022

23.05.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Raporty street style, trendy w manikiurze, horoskop i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. Tylko. W tym tygodniu zaglądamy za kulisy powstania ślubnej kolekcji Molly Goddard, z ukraińską modelką Tanyą Ruban rozmawiamy o macierzyństwie w trudnych czasach i podpowiadamy, jak powtórzyć najmodniejszą fryzurę tego lata w domu. 

Fot. materiały prasowe

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Barany wykażą się talentem do przewodzenia w grupie, Strzelce załatwią wiele spraw szczerym uśmiechem, a Raki zorganizują imprezę przy grillu, która przejdzie do historii – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorek zaglądamy do mieszkania Anne Johannsen, która opowiada nam o dizajnerskich perełkach zgromadzonych na przestrzeni lat. W czwartek przygotowaliśmy dla was fragment książki „Lalki w ogniu” Pauliny Wilk. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. Hunter Abrams

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Małą mamę” Céline Sciammy. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij