Znaleziono 0 artykułów
20.04.2020

Wella Professionals wspiera polską służbę zdrowia

20.04.2020
Fot. materiały prasowe

Branża kosmetyczna na całym świecie wspiera lekarzy i pielęgniarki walczących na pierwszej linii frontu z pandemią koronawirusa. Wella Professionals wraz ze swoim wyłącznym dystrybutorem, firmą Orbico Salon Professional, dołącza do inicjatywy. Marka przekaże 80 tysięcy rękawiczek jednorazowych dla personelu medycznego i pracowników opieki społecznej w Warszawie.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni służbom medycznym w Polsce, które z ogromnym poświęceniem walczą z pandemią. Dlatego też wraz z Wella Professionals chcieliśmy ich wesprzeć w tym trudnym czasie, aby pokazać, że jesteśmy z nimi. Głęboko wierzę, że wspólnymi siłami przejdziemy przez ten czas, silniejsi i bardziej solidarni – powiedziała Katarzyna Szafraniec-Leśniak, General Manager Orbico Salon Professional. 

Pracownicy Welli przygotowali także poradnik, jak ubiegać się o pomoc w ramach tarczy antykryzysowej zaproponowanej przez rząd. Na swoich mediach społecznościowych marka opublikowała dokument z poradami krok po kroku, jak wnioskować o pomoc. Co więcej, prawnicy Welli pozostają do dyspozycji internautów, odpowiadając na wszelkie pytania zadane w komentarzach lub wiadomościach prywatnych (nie tylko w odniesieniu do działalności prowadzonej przez salony fryzjerskie). 

Misją ponad stuletniej marki Wella Professionals jest inspirowanie, ale także edukacja stylistów i profesjonalistów. Orbico Salon Professional jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych marek do włosów z portfolio Coty Professional Beauty: Wella Professionals, Londa Professional, Nioxin, System Professional, Sebastian Professional. 

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij