Znaleziono 0 artykułów
28.03.2023
Artykuł partnerski

Weź udział w konkursie Lilou i Lenovo

28.03.2023
Fot. Materiały prasowe

Wydaje się, że moda i technologia to odległe dziedziny. Jest jednak coś, co je łączy i sprawia, że tworzą duet idealny – kreatywność. Teraz ci, którzy nią się wykażą, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie dwóch wyjątkowych marek: Lilou oraz Lenovo.

Piękno i kunszt autorskiej biżuterii wraz z modnym designem oraz zaawansowaną technologią dają ogromne możliwości. Branża fashion fascynuje się innowacjami, a te zmieniają sposób, w jaki projektujemy, produkujemy i kupujemy. Spotkanie mody z technologią stwarza pole do twórczego popisu i stawia wyzwanie kreatywności. To właśnie to wzajemne oddziaływanie zainspirowało do współpracy dwie wyjątkowe marki. Lilou i Lenovo postanowiły połączyć siły i zorganizować konkurs, którego uczestnicy mają szansę wygrać wspaniałe nagrody od obu brandów.

Fot. Materiały prasowe

Popis fantazji

Co zrobić, aby wziąć udział konkursie Lilou i Lenovo? Zasady są proste – liczy się przede wszystkim kreatywność. Wystarczy wykonać grafikę lub zdjęcie z biżuterią Lilou, a następnie opracować je graficznie tak, by zachwyciły jury. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na stronie konkursu, dostępnym pod przyciskiem "Weź udział". Warto dać ponieść się fantazji i nie zamykać w sztywnych ramach, pamiętając, że jedynym, co nas ogranicza, to nasza własna wyobraźnia. Prace oceniać będą: Magdalena Mousson-Lestang, twórczyni marki Lilou, Ewelina Woldan, Communication & PR Expert Lenovo Polska, Paulina Holtz, aktorka, pasjonatka fotografii, oraz Anna Nowak – influencerka. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca 2023 r., a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 kwietnia 2023 r. Jest o co powalczyć, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 11 tys. zł. Regulamin znajduje się na stronie konkursu.

Fot. Materiały prasowe

Do wygrania w konkursie są karta podarunkowa Lilou o wartości 5 tys. zł oraz laptop Lenovo Yoga Slim 7 Pro X o wartości 6099 zł. To wymarzony sprzęt do intensywnej, wymagającej dużej mocy pracy, którego parametry zachwycą wszystkich przedstawicieli zawodów kreatywnych. Co ważne, dzięki lekkości i niewielkim rozmiarom można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. To czyni go idealnym urządzeniem dla osób takich, jak freelancerzy czy profesjonaliści, którzy oprócz najwyższej możliwej wydajności cenią sobie design i mobilność. A także zrównoważony rozwój, o który dba unikatowa usługa CO2 Offset, będąca gwarancją realnego udziału w zmniejszeniu globalnego śladu węglowego.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie lilou.pl.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij