Znaleziono 0 artykułów
29.03.2021

Wirtualny pokaz Modivo x eobuwie.pl

29.03.2021
(Fot. materiały prasowe)

Dziś o godzinie 19.00 na stronach Modivo i eobuwie.pl, w mediach społecznościowych obydwu platform oraz na kilkunastu rynkach zagranicznych odbędzie się cyfrowa prezentacja kolekcji na sezon wiosna-lato 2021.

W poniedziałek 29 marca sklepy internetowe Modivo i eobuwie.pl w formie wirtualnego pokazu mody przedstawią najnowsze kolekcje. Za stylizacje, które zobaczymy na wybiegu, odpowiadają czołowe polskie stylistki, w tym Karolina Gruszecka z „Vogue Polska”, Karolina Limbach z „Elle”, Maja Naskrętska z „Glamour”, a także Amir Dobos z rumuńskiego „Cosmopolitan”. – Jesteśmy dumni, że pomimo pandemii i związanych z nią utrudnień udało nam się w bezpiecznej konwencji przygotować szerokie portfolio kolekcji zaprojektowanych z myślą o sezonie wiosna-lato 2021 – mówi Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl SA.

Monochromatyzm będzie przeplatał się z eklektyzmem lat 80. i 90. oraz estetyką boho. Nie zabraknie dresów i wieczorowych kreacji, a wszystko od marek Converse, Guess, New Balance, Liu Jo, John Richmond czy Rage Age. W pokazie udział wezmą modele i modelki, takie jak Monika Jac Jagaciak, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, Jakob Kosel, Piotr Czaykowski i Sebastian Chłodnicki. – Cenię sobie pracę wśród ludzi i energię, którą mogę z nimi wymienić. Brakowało tej atmosfery – mówi Monika Jagaciak. W tle sceny będą pojawiać się cyfrowe slajdy z malowniczymi krajobrazami. Partnerami technologicznymi wydarzenia są Mastercard oraz PayU.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij