Znaleziono 0 artykułów
01.03.2021

Oprah Winfrey rozmawia z Meghan i Harrym

01.03.2021
(Fot. Getty Images)

Powiedzieliście klika szokujących rzeczy – słyszymy w zapowiedzi wywiadu Opry Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym. Już 7 marca amerykańska stacja CBS wyemituje rozmowę, w której małżonkowie opowiedzą o kulisach życia na brytyjskim dworze.

Kilka godzin temu amerykańska stacja telewizyjna CBS opublikowała w sieci dwa zwiastuny wyczekiwanej rozmowy Opry Winfrey z księżną i księciem Sussex. Jak donoszą zagraniczne media, w dniu wywiadu czas antenowy programu zostanie wydłużony do dwóch godzin, w trakcie których Meghan i Harry poruszą temat „małżeństwa, rodzicielstwa i prowadzonej obecnie działalności filantropijnej”.

Podobne artykułyMeghan i Harry u Oprah Winfrey: Najciekawsze informacjePola Dąbrowska Przed kamerami mają opowiedzieć także o kulisach życia na brytyjskim dworze, przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, marzeniach związanych z powiększającą się rodziną i mierzeniu się z presją opinii publicznej. – Moim największym zmartwieniem było to, że historia się powtórzy – mówi w zapowiedzi książę Harry, nawiązując do tragicznej śmierci Lady Di. – Nie mogę sobie wyobrazić, co czuła, przechodząc ten proces w osamotnieniu. Szerokim echem obiła się ostatnia wypowiedź Harry’ego w programie Jamesa Cordena „Late Late Show”: – Nigdy nie odszedłem. Raczej usunąłem się na bok, niż zrezygnowałem. Wszyscy wiemy, jaka potrafi być brytyjska prasa. Niszczyła moje zdrowie psychiczne i doszedłem do wniosku, że to toksyczne. Zrobiłem więc to, co zrobiłby każdy mąż i ojciec, musiałem zabrać stamtąd swoją rodzinę.

Oprócz wglądu w kalifornijską posiadłość księcia i księżniczki Sussex, uwagę internautów przykuła sukienka Meghan z kolekcji Giorgia Armaniego i diamentowa bransoleta niegdyś należąca do królowej ludzkich serc. Telewizyjny wywiad dla Opry będzie pierwszym z udziałem pary od czasów zaręczyn w 2017 roku. Tego samego dnia wystąpić publicznie ma także królowa Elżbieta II.

Sprawdźcie, co Meghan i Harry zdradzili w rozmowie z dziennikarką: Meghan i Harry o trudach życia na brytyjskim dworze

 

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij