Znaleziono 0 artykułów
19.02.2023

Z szafy siostry: Mary-Kate Olsen w sukience Ashley z 2013 r.

19.02.2023
Fot. Backgrid/East News

Choć siostry Olsen uchodzą za czołowe ambasadorki minimalizmu, nadal równie dużym uczuciem darzą styl boho. Do stylizacji w tej estetyce szczególną słabość ma Mary-Kate, którą podczas spaceru po Nowym Jorku sfotografowano w powłóczystej sukni do ziemi. To wyjątkowy model vintage, pochodzi bowiem z szafy jej siostry Ashley, która nosiła go w 2013 r.

Tę samą sukienkę Ashley 10 lat temu nosiła w letnim wydaniu – z klapkami Hermèsa, okularami aviator i białą torebką o fasonie kuferka. Mary-Kate, która pożyczyła ją z szafy siostry, wystylizowała ją w zgodzie z duchem nonszalanckiego eklektyzmu – połączyła z minimalistycznym płaszczem, ulubionymi sneakersami adidasa i torebką z kolekcji ich wspólnej marki The Row.

Ashley Olsrn w 2013 r. /(Fot. Getty Images)

Na spacer po Nowym Jorku siostry wybrały się wspólnie. Ashley postawiła na prosty i elegancki look: spodnie o fasonie cygaretek, czarny płaszcz do połowy łydki, kaszmirowy szal i balerinki. W ręku trzymała torebkę The Row po raz kolejny udowadniając, że razem z siostrą bliźniaczką są najlepszymi ambasadorami marki.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij