Znaleziono 0 artykułów
14.05.2023
Artykuł partnerski

Ponadczasowe zegarki w prezencie na Dzień Matki

14.05.2023
Fot. Materiały prasowe

Choć zegarki odmierzają czas, same pozostają ponadczasowe. Mimo że tykające wskazówki przypominają o zbliżających się spotkaniach, terminach i zobowiązaniach, ulubione czasomierze przywołują na myśl niezapomniane chwile. Zegarki Longines, które stanowią inwestycję na lata, to idealny prezent na zbliżający się Dzień Matki.

Elegancki zegarek marki Longines podarowany mamie na Dzień Matki staje się symbolem wiecznej miłości, najpiękniejszych wspomnień, dbałości o wspólnie spędzony czas. Choć z pozoru wybór prezentu nie nastręcza żadnych problemów, tak naprawdę wyjątkowa okazja, niezwykła osoba i szczera intencja sprawiają, że poszukiwanie idealnego podarunku staje się wyzwaniem. Pragniemy uradować najbliższych pięknymi przedmiotami, które staną się inwestycją na lata, będą zawsze przypominać o wyjątkowej więzi, która nas łączy, połączą praktyczne zastosowanie z estetycznym zachwytem. Każdy zegarek Longines niesie za sobą przesłanie – to drogocenny dodatek, który odmierza najważniejsze chwile w życiu, towarzyszy nam w każdej sytuacji, pozwala pamiętać o tym, co w życiu najważniejsze – czasie, miłości, trwałości.

Fot. Materiały prasowe
Zegarek La Grande Classique

Wartości marki Longines

Losy Longines potwierdzają, że za marką stoją wartości, takie jak szacunek dla tradycji, dbałość o jakość, potrzeba tworzenia przedmiotów, które przetrwają lata. Historia szwajcarskiego zegarmistrza sięga 1832 r., gdy Auguste Agassiz przyjechał do Saint-Imier. Tam powołał pierwszą firmę z przyjaciółmi Florianem Morelem oraz Henrim Raiguelem. W latach 60. XIX w. za sprawą siostrzeńca Agassiza, Ernesta Francillona, powstała pierwsza fabryka Longines. Już pierwszy zegarek, który wyszedł spod jego ręki, ozdobił grawerunek klepsydry ze skrzydłami. Przez dziesięciolecia Longines wspierał pionierów w sporcie: lotnictwie, jeździectwie, rajdach. W kolejnych kolekcjach precyzja łączyła się z pięknem, luksusowe wykonanie z nowoczesnym mechanizmem, troska o detale z ponadczasowym wzornictwem. Idee przyświecające projektantom zegarków podzielają wierni klienci marki, którzy doceniają trud, staranność i miłość włożone w każdy przedmiot.

Eleganckie zegarki Longines dla kobiet

Kolekcje Longines dla kobiet wyrażają wartości marki, spełniając potrzeby najbardziej wyrafinowanych i wymagających klientek. Każdy czasomierz zdobiony klepsydrą ze skrzydłami łączy perfekcję technologiczną z eleganckim wzornictwem.

Fot. Materiały prasowe
Zegarek La Grande Classique

Kolekcja La Grande Classique zaprezentowana po raz pierwszy ponad 30 lat temu wyróżnia się wyjątkowo smukłą sylwetką. Do wyboru mamy wiele wcieleń tego niezwykłego czasomierza – na skórzanym albo metalowym pasku, z tarczą z kości słoniowej albo zdobioną brylantami. By ułatwić wybór, wprowadzono aż sześć rozmiarów koperty. Unikalna konstrukcja opiera się na kopercie, której dekiel pełni jednocześnie funkcję uszu do montażu paska lub bransolety.

Uwielbiana przez gwiazdy kolekcja La Dolce Vita wyraża radość życia. Prostokątna koperta nawiązuje do estetyki retro, rzymskie cyfry na tarczy to ukłon w stronę ponadczasowego stylu, a szeroki wybór bransoletek i pasków o różnych fakturach i kolorach pozwala dopasować czasomierz do indywidualnego stylu.

Fot. Materiały prasowe
Zegarek Dolcevita
Fot. Materiały prasowe

Zegarki z kolekcji PrimaLuna to z kolei ukłon w stronę kobiet, które chętnie pożyczają dodatki z męskiej garderoby. Okrągłe koperty z tarczami w intensywnych odcieniach szmaragdu, szafiru czy rubinu, kontrastują ze srebrnymi bransoletami. Solidna forma idealnie wpisuje się w najnowsze trendy biżuteryjne – te czasomierze trafią do szkatułki z ulubionymi cackami obok wyrazistych bransoletek.

Fot. Materiały prasowe
Zegsrek Primaluna

Alternatywą dla PrimyLuny jest Master Collections. Mistrzowska kolekcja Longines łączy prostotę formy z wyrafinowanym mechanizmem. Minimalistyczny design kryje wiele funkcji: pokazywanie godzin, minut i sekund, datownik, chronograf, wskaźnik rezerwy chodu, kalendarz i wskaźnik faz Księżyca. Różnokolorowe paski ze skóry (czerwony, niebieski, szaro-brązowy) lub bransoleta ze stali szlachetnej harmonijnie komponują się z tarczą z masy perłowej. To spotkanie żywiołów nawiązuje do sprzecznych sił, które kojarzą się z Księżycem.

Fot. Materiały prasowe
Zegarek Master Collection

Każda z kolekcji zdobędzie serce obdarowanej w Dniu Matki niezwykłej kobiety. Matki w niezwykły sposób łączą ciepło, empatię i opiekuńczość z pragmatycznym podejściem do życia. Do ich praktycznej strony zegarek Longines przemówi jako pewna inwestycja kapitału, a czułą naturę poruszy wartość sentymentalna. Podarowany przez dzieci czasomierz pozostanie ich najcenniejszą pamiątką.

Specjalna oferta na Dzień Matki

Specjalnie na Dzień Matki Longines przygotował dodatkowy prezent dla wszystkich mam. Zegarki zakupione w najbliższych dniach będą opakowane w eleganckie etui, które pozwoli jeszcze lepiej zatroszczyć się o wyjątkowy przedmiot. Marka postanowiła także ułatwić zadanie tym, którzy poszukują modelu dopasowanego do stylu obdarowanej osoby. Wyszukiwarka prezentów na stronie internetowej Longines pozwoli łatwiej znaleźć czasomierz z wymarzonej kolekcji.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij