Znaleziono 0 artykułów
03.12.2020
Artykuł sponsorowany

Zimowe opowieści

03.12.2020
(Fot. materiały prasowe)

W kampanii CCC Lasocki Winter Stories, która wprowadza w świąteczny nastrój, oglądamy ambasadorkę marki Małgorzatę Kożuchowską i supermodelkę Editę Vilkevičiūtė.

Pierwszy śnieg, elegancka kamienica, jazzowe dźwięki Elli Fitzgerald „I’ve Got My Love To Keep Me Warm”. Kampania CCC Lasocki Winter Stories zaprasza nas do czterech apartamentów. W Paryżu, Nowym Jorku, Warszawie? Bohaterowie filmów mogliby znaleźć się w każdej z metropolii. W Paryżu spędziliby noc Noël w chanelowskich perłach, przy kawie i croissantach, obsypani prezentami. W Nowym Jorku, jak w netfliksowej komedii romantycznej, oglądaliby choinkę przy Rockefeller Center. A w Warszawie czekali na pierwszą gwiazdkę z najbliższą rodziną przy wigilijnym stole.

(Fot. materiały prasowe)

Reklamy świąteczne wprowadzają nas w gwiazdkowy klimat – otwierają drzwi do baśniowego świata, uczą doceniać to, co mamy, dają nadzieję. Kampanię Winter Stories zrealizowaną w klimacie najpiękniejszych świątecznych filmów nakręcił reżyser Alvaro Colom, który pracował już z Kylie Jenner, Hailey Bieber i Billie Eilish, dla domów mody: YSL, Burberry i Louis Vuitton, a także dla międzynarodowych edycji „Vogue’a”. Jego kamera zachęca widza, żeby zajrzeć przez okno do jednego z mieszkań. Pierwsze to Space for Love – oaza wielopokoleniowej rodziny, która celebruje wspólnie spędzone chwile. Panią domu jest top modelka Edita Vilkevičiūtė, która uczestniczyła w pokazach największych domów mody, m.in. Balenciagi, Chanel czy Miu Miu. U jej boku – Jason Morgan, bohater „L’Officiel” i „Numero”. Ich stylowa rodzina nosi miękkie dzianiny, soczystą czerwień i chanelowskie kontrasty, a do tego ponadczasowe buty – skórzane botki albo kozaki z szerokimi cholewkami dla niej, półbuty dla niego i sznurowane albo zamszowe botki dla dzieci.

(Fot. materiały prasowe)

 

W Space for Joy mieszkają inspirujące it-girls – Birgit Kos, która pracowała m.in. dla Toma Forda, oraz Loane Normand, wcześniej związana z markami Chanel, Prada czy Boss. Dziewczyny udowadniają, że świąteczne dni można też spędzić z najlepszą przyjaciółką u boku, i przy okazji pokazują, jak nosić najważniejsze trendy sezonu – garnitury, skórzane sukienki i małe czarne w stylu Coco. Do tego pasują botki na słupku oraz na traperowej podeszwie oraz sznurowane oksfordki.

W Space for Individuality spotykamy ambasadorkę marki Lasocki, jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kina – Małgorzatę Kożuchowską, która testuje buty sezonu – trapery, muszkieterki, botki i klasyczne szpilki. We własnym pokoju to ona dyktuje warunki – może ubierać się tak, jak chce, tworzyć przestrzeń wokół siebie, spędzać święta, z kim chce.

Ostatnie mieszkanie – pulsujące czerwienią Space for Energy – należy do Adriana Chabady i Matthiasa El Koulaliego. Modele nie potrafią ustać w miejscu – tańczą, biegają, wspinają się. Dzięki wygodnym butom – traperom, sznurowanym półbutom do kostki i sneakersom – ich energia nie jest niczym ograniczona.

(Fot. materiały prasowe)

 

Winter Stories przypomina, że każdy ma swoją zimową historię. Niektórzy potrzebują wyciszenia, inni potężnej dawki energii, część osób chce spędzić święta w rodzinnym gronie, pozostali z przyjaciółmi. Można ubrać się w gwiazdkową czerwień albo sportowy strój. Niezależnie od naszych wyborów, liczą się bliskość, ciepło i wolność. Ograniczenia są tylko w naszej głowie.

Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

Modelki: Birgit Kos, Edita Vilkevičiūtė, Loane Normand oraz top modele: Jason Morgan, Matthias El Koulali i Adrian Chabada.

Ambasadorka marki: Małgorzata Kożuchowska

Reżyseria spotu reklamowego: Alvaro Colom

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz

Scenografia: Anna Szczęsna

Stylizacja: Karla Gruszecka

Make-up: Wilson

Fryzury: Michał Bielecki

Produkcja: Warsaw Creatives

Muzyka: Ella Fitzgerald „I’ve Got My Love To Keep Me Warm”.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij