Znaleziono 0 artykułów
09.06.2022

Zoë Kravitz ambasadorką zegarków marki Omega

09.06.2022
(Fot. materiały prasowe)

20 lipca 1969 roku astronauta Buzz Aldrin z Moonwatchem na nadgarstku jako pierwszy człowiek w historii wylądował na Księżycu. Czasomierze typu Diver towarzyszą naukowcom w misjach badawczych, a model Seamaster od ponad 27 lat noszą kolejni agenci 007. I chociaż czas mija, precyzja jego odmierzania oraz wysoka jakość zegarków Omega pozostają niezmienne. Teraz marka rozpoczyna nowy rozdział z Zoë Kravitz w roli ambasadorki.

Ceniona aktorka z rolami w „Mad Maksie”, „Fantastycznych zwierzętach” oraz fenomenalną kreacją Kobiety-Kota w najnowszym „Batmanie”. Modelka, ikona stylu i przyjaciółka Saint Laurent. Producentka, a już niebawem także reżyserka (pracuje nad filmem „Pussy Island”).  Zoë Kravitz ma wiele twarzy. Jedną z nich – żądną przygód, reprezentującą nowe pokolenie – prezentuje jako świeżo mianowana ambasadorka zegarków Omega.

Aktorka dołącza tym samym do plejady gwiazd oraz osobistości świata kultury i nauki związanych w przeszłości z marką – Johna F. Kennedy’ego, Alberta Einsteina, Elvisa Presley’a i Louisa Armstronga. – Jestem szczęśliwa i dumna, że mogę nazywać się częścią tej rodziny – napisała w oficjalnym oświadczeniu. Prezydent i Dyrektor Generalny OMEGA, Raynald Aeschlimann, przyznał, że współpraca z Zoë jest „ekscytującym krokiem w zobowiązaniu marki do zaangażowania pokolenia, które na nowo definiuje luksus”.

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Zoë Kravitz ambasadorką zegarków marki Omega
Proszę czekać..
Zamknij