Znaleziono 0 artykułów
14.02.2022

Zoë Kravitz w dzianinie Khaite

14.02.2022
Fot. instagram @ZOEKRAVITZ

Zoë Kravitz, tak jak kiedyś Katie Holmes, rozsławia dzianinę marki Khaite, nosząc sukienkę projektu Catherine Holstein na trasie promocyjnej „Batmana”.

Choć minęły już prawie trzy lata od czasu, gdy kardigan Katie Holmes z kolekcji Khaite zawładnął internetem, założycielka marki Catherine Holstein od tego czasu słynie z seksownych dzianin. Ich sekret? Dekolty – czy to w kształcie serca, litery „V”, czy też odsłaniające ramiona. Holstein wie, jak sprawić, by nawet najprostsze kroje wyglądały szykownie.

Zoë Kravitz jest jej wierną fanką. Aktorka pojawiła się na konferencji prasowej o „Batmanie” w sukience Matilde. Na Instagramie zamieściła zabójcze zdjęcie, które pokazuje sukienkę eksponującą wytatuowane ciało.

Zdjęcie podkreśla jej koci makijaż oczu i błyszczące usta, nad którymi pracowała Nina Park. Włosy Zoë, wystylizowane przez Nikki Nelms, są zaczesane do tyłu w niski kok. Manikiurzystka Betina R Goldstein pomalowała jej paznokcie na czerwono.

Poprzedniczka Kravitz w „Batmanie”, Halle Berry, która zagrała kobietę-kota w filmie z 2004 roku, w ostatnim wywiadzie przekazała kilka słów otuchy dla Kravitz: – Myślę, że będzie niesamowitą kobietą-kotem. Nie mogę się doczekać premiery filmu.

Artykuł ukazał się na Vogue.com.

Alice Newbold
Proszę czekać..
Zamknij