Znaleziono 0 artykułów
13.12.2022

Zwiastun drugiej części serialu dokumentalnego „Harry & Meghan”

13.12.2022
Fot. Dzięki uprzejmości Harry'ego i Meghan, księcia i księżnej Sussex / Netflix

Do sieci trafił zwiastun drugiej części serialu dokumentalnego „Harry & Meghan”. W kolejnych odcinkach małżeństwo opowiada o swoim ślubie, hejcie napędzanym przez brytyjską prasę i decyzji o tym, że zrzekają się pełnienia obowiązków królewskich. Premiera ostatnich trzech odcinków już 15 grudnia na Netfliksie. 

8 grudnia na Netfliks trafiła pierwsza część serialu dokumentalnego „Harry & Meghan”. Tytułowi bohaterzy opowiadają przed kamerami swoją wersję wydarzeń, związanych z ich życiem w rodzinie królewskiej. – Nikt nie widzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami – mówi książę Harry. – Kiedy stawka jest tak wysoka, czy nie ma większego sensu, żebyśmy to właśnie my sami opowiedzieli naszą historię? – dodaje Meghan.

W produkcji opowiadają o tym, jak się poznali i próbowali budować związek w świetle blasku fleszy. Prasa nie zawsze była im przychylna. Regularnie naruszała ich prywatność, rozpowszechniała plotki i podsycała rasistowskie uprzedzenia wobec Meghan. Amerykańska aktorka zwierzyła się także, jak trudno było jej odnaleźć się środowisku, którego zasady regulują królewskie protokoły. Obok prywatnych zdjęć pary, widzimy obrazy, dotyczące rasizmu w Imperium Brytyjskim, między innymi niewolnictwa.

Tydzień od premiery pierwszej części serialu, na platformę trafią ostatnie trzy odcinki. – Nie rzucono mnie na pożarcie wilkom, ale wręcz karmiono mną – mówi Meghan w drugim zwiastunie produkcji. – Chętnie kłamali, by chronić mojego brata. Nie podawali prawdy, która mogłaby ochronić nasze małżeństwo – dodaje Harry. W krótkim filmiku widzimy także zdjęcia ze ślubu małżeństwa, z ich późniejszych wspólnych lat, składających się na drogę do odzyskania wolności i zbudowania rodziny.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Zwiastun drugiej części serialu dokumentalnego „Harry & Meghan”
Proszę czekać..
Zamknij