Znaleziono 0 artykułów
01.12.2022

Księżna i książę Sussex sami o sobie: Zwiastun serialu dokumentalnego „Harry & Meghan”

01.12.2022
Książę Harry i Meghan Markle (Fot. Materiały Prasowe / Netflix)

Wzruszające prywatne zdjęcia, fragmenty rozmowy z tytułowymi bohaterami – Netflix opublikował pierwszy zwiastun długo wyczekiwanego serialu dokumentalnego o Meghan Markle i księciu Harrym.  

– Nikt nie widzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami – mówi książę Harry w zwiastunie dokumentu Netfiksa, opublikowanym 1 grudnia 2022 roku. – Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby chronić moją rodzinę – dodaje. To fragment wywiadu, którego udzielił twórcom produkcji. Słowa księcia Harry’ego, a także prywatne zdjęcia jego i Meghan zapowiadają poruszający serial, który opowie ich historię. Widzimy ich fotografie z dzieciństwa i współczesne, Harry’ego grającego dla Meghan na gitarze, ujęcia z podróży i ze ślubu, ale także te, które przedstawiają niełatwe dla nich chwile.

Książę Harry i Meghan Markle (Fot. Materiały Prasowe / Netflix)

Zwiastun serialu „Meghan & Harry”, daje też odpowiedź na pytanie, dlaczego Sussexowie się na niego zdecydowali. – Kiedy stawka jest tak wysoka, czy większego sensu nie ma, abyśmy to właśnie my sami opowiedzieli naszą historię? – mówi Meghan Markle. Jak podaje „The Cut”, serial trafi na platformę Netflix 8 grudnia 2022 roku.

 

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij