Znaleziono 0 artykułów
08.03.2021

Love story: Meghan i Harry

Pola Dąbrowska

Jesteśmy dwojgiem ludzi, którzy po prostu się kochają – mówiła Meghan Markle w 2017 roku w wywiadzie dla „Vanity Fair”, gdzie po raz pierwszy wypowiedziała się na temat związku z Harrym. Przypominamy historię miłości, dla której księżna i książę Sussex porzucili dwór i przeprowadzili się za ocean, by tam wieść życie na własnych zasadach.

Poznali się w 2016 roku na randce w ciemno zorganizowanej przez przyjaciół. – Nie wiedziałam, kogo mogę się spodziewać. Zapytałam tylko, czy jest miły – wspominała w rozmowie z BBC Meghan. Następnego dnia znów się spotkali, a miesiąc później wyruszyli w podróż do Afryki, gdzie Harry pracował jako wolontariusz jednej z organizacji humanitarnych. – Udało mi się ją przekonać, by dołączyła do mnie w Botswanie. Biwakowaliśmy pod gwiazdami, spędziliśmy czas sam na sam. Przez następne tygodnie związek utrzymywali w tajemnicy, aż w październiku 2016 roku na okładce czasopisma „The Sunday Express” ukazał się artykuł zatytułowany „Harry jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek”. Medialny szum w krótkim czasie przerodził się w szykany pod adresem Markle. Prasa rozpisywała się na temat koloru skóry i pochodzenia wybranki księcia. Wówczas w obronie Meghan stanął pałac Buckingham wydając oświadczenie z prośbą o zaprzestanie prześladowań.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

25 września 2017 roku miało miejsce pierwsze oficjalne wyjście pary podczas meczu tenisowego w Toronto. Dwa dni później Harry i Meghan ogłosili zaręczyny, czemu towarzyszył wspólny wywiad dla stacji BBC. 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Windsorze odbył się ich huczny ślub. Jak jednak wynika z wypowiedzi księżnej dla Opry Winfrey, królewską uroczystość poprzedziła kameralna ceremonia w ogrodzie. Rok później na świat przyszedł Archie Mountbatten-Windsor, pierworodny syn małżonków.

Niespodziewanie po siedmiu miesiącach Susseksowie zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków, wycofali się z życia pałacu Buckingham i przeprowadzili za Ocean. Od tego czasu biorą udział w licznych akcjach charytatywnych oraz próbują zaaklimatyzować się w nowej rzeczywistości. W rozmowie z Winfrey zdradzili, że z radością oczekują narodzin córki.

Od pierwszego publicznego wyjścia przez zaręczyny i huczny ślub po aklimatyzację w Stanach Zjednoczonych – przypominamy najważniejsze momenty w historii miłości Harry’ego i Meghan.

1/26Historia miłości Meghan Markle i ksiecia Harry’ego

2017 rok

  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Love story: Meghan i Harry
Proszę czekać..
Zamknij