Znaleziono 0 artykułów
09.12.2020

Oficjalny zwiastun filmu Netfliksa o 2020 roku

09.12.2020
Fot. KEITH BERNSTEIN/NETFLIX © 2020

Mockument Netfliksa opowie o roku, którego nie wymyśliliby nawet twórcy „Czarnego lustra”. Platforma opublikowała oficjalny zwiastun filmu Charliego Brookera.

Na jakiś czas zostanę historykiem, który opowiada o 2020 roku. Będę nieco odrażający, ale za to spodoba wam się moja peruka! – mówił niespełna tydzień temu Hugh Grant. Kilka dni później na Twitterze Charliego Brookera, legendarnego scenarzysty „Czarnego lustra”, pojawiło się dziesięciosekundowe wideo potwierdzające słowa aktora.

Jak się okazuje, platforma Netflix jest w trakcie prac nad produkcją „Giń, 2020!”. Fikcyjny dokument przedstawi zdarzenia z ostatnich 12 miesięcy w humorystyczny sposób. Będzie „wydarzeniem komediowym, którego nigdy nie zapomnicie, o roku, którego naprawdę nie chcecie pamiętać”. Pod koniec teasera widnieje lista gwiazd, które oprócz Granta pojawią się w mockumencie. Samuel L. Jackson („Pulp fiction”, „Django), Lisa Kudrow („Przjaciele”, „Wielki powrót”), Kumail Nanjiani („I tak cię kocham”, „Gołąbeczki”), Tracey Ullman („Show Tracey Ullman”), Diane Morgan („Mandy”, „After life”) to jedynie kilka wielkich nazwisk. I choć nie znamy szczegółów fabuły, możemy przypuszczać, że główną osią historii będą pandemia i światowy lockdown. Dodatkowo, sceny z filmu mają być przeplatane prawdziwymi obrazami z 2020 roku. Netfliks właśnie wypuścił oficjalny zwiastun produkcji. Zapowiada się co najmniej intrygująco!

 

Pola Dąbrowska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Oficjalny zwiastun filmu Netfliksa o 2020 roku
Proszę czekać..
Zamknij