Znaleziono 0 artykułów
18.05.2021

Serial dokumentalny Opry Winfrey i księcia Harry’ego

18.05.2021
Meghan i Harry (Fot. Getty Images)

Serial dokumentalny „The Me You Can’t See” produkcji Opry Winfrey i księcia Harry’ego przybliży temat zdrowia psychicznego. Premiera zaplanowana jest na 21 maja na platformie Apple TV+.

W serialu dokumentalnym „The Me You Can’t See” Oprah Winfrey i książę Harry opowiedzą o własnych zmaganiach ze zdrowiem psychicznym, poradzą się ekspertów i namówią na wyznania Lady Gagę, Glenn Close, zawodników NBA DeMara DeRozana i Langstona Gallowaya oraz szefa kuchni Rashada Armsteada.

 

W niedawnym wywiadzie księcia i Meghan Markle para ujawniła kulisy życia w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Kontynuując misję edukacyjną, chcą obalić tabu problemów psychicznych. – Szukanie pomocy nie jest przejawem słabości, tylko siły – mówi Harry w zwiastunie „The Me You Can’t See”.

W zwiastunie programu pojawiła się na chwilę Meghan w t-shircie z napisem „Raising the Future” marki Mère Soeur i w kolczykach Lorraine Schwartz.

„The Me You Can’t See” powstało w ramach stałej współpracy Opry Winfrey z Apple TV+. Premiera serialu na platformie odbędzie się 21 maja.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij