Znaleziono 0 artykułów
03.12.2020

Nowa kolekcja Le Petit Trou: Pragnienie wygody

Aleksandra Lewandowska

W kampanii polskiej marki powracamy do klimatycznego domu w słonecznym Los Angeles, gdzie Christopher Von Steinbach sfotografował Rachael Lange w najnowszych projektach Zuzanny Kuczyńskiej. 

Sesja jest kobieca, seksowna, ale i bardzo naturalna – mówi właścicielka Le Petit Trou Zuzanna Kuczyńska. Choć zaprezentowana przez nią kolekcja jest pierwszym dropem kampanii na sezon wiosna-lato 2021, nowości od marki idealnie wpisują się w aktualne potrzeby każdej z nas.

Podobne artykułyPorządki w szafie. Klasyki Zuzy KuczyńskiejZuzia Kuczyńska Pozostając wierną miłości do materiałów we wzory, do istniejących już motywów na bieliźnie Kuczyńska dodała śnieżynki, kokardki i serca, całość wykańczając sporą ilością marszczeń i falbanek. Nie zapomniała także o uwielbianych przez wielbicielki Le Petit Trou subtelnych wycięciach. W odpowiedzi na 24-godzinny home office w najnowszej ofercie znajdziemy także wygodne legginsy oraz sukienki (w wersji kremowej i czarnej) z organicznej bawełny. Większość kolekcji została uszyta z recyklingowanych materiałów najlepszej jakości, zgodnie z zasadami zrównoważonej mody.

Kolekcja dostępna jest od 3 grudnia w butiku stacjonarnym Le Petit Trou w Warszawie, na stronie www.le-petit-trou.com oraz platformach sprzedaży mody luksusowej współpracujących z marką.

Zdjęcia: Christopher Von Steinbach

Modelka: Rachael Lange

 

1/22Nowa kolekcja Le Petit Trou – idealna na prezent!

Proszę czekać..
Zamknij