Znaleziono 0 artykułów
12.01.2021

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja Bizuu wiosna-lato 2021

Aleksandra Lewandowska

Pierwsza odsłona wiosenno-letniej kolekcji polskiej marki – „Me as a woman. My power” – to opowieść o kobiecie Bizuu – ambitnej, delikatnej, inspirującej. Jej bohaterką została supermodelka Ewa Witkowska.

„Me as a woman. My power” to więcej niż myśl przewodnia najnowszej kampanii Zuzanny Wachowiak i Blanki Jordan. To deklaracja silnej i świadomej kobiety – kobiety Bizuu.

W wiosenno-letniej odsłonie marki powracają kwiatowe printy, które niezmiennie będą towarzyszyły nam w nadchodzącym sezonie. Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan postawiły przede wszystkim na kobiece kroje i sylwetki, które podkreślą naturalne piękno każdej z nas, a kwiatowe kompozycje połączyły z pastelowymi odcieniami, odzwierciedlającymi kobiecą delikatność. Oprócz sukienek i spódniczek w wersji mini, midi i maxi, które stały się już wizytówką marki, w najnowszej kolekcji znajdziemy przede wszystkim zwiewne projekty – bluzki z szerokim rękawem i coraz modniejsze total looki, czyli zestawy w ten sam graficzny print. Wachowiak i Jordan nie zapomniały także o wielbicielkach swetrów – tym razem zaprojektowały je w wersji rozpinanej jako kardigan, a także klasycznej, z dodatkiem eleganckiego kołnierzyka. Całość uzupełniły kolekcją unikatowych okryć: dłuższych swetrów w pepitkę (dostępnych w pięciu wersjach kolorystycznych), kwiatowych modeli vintage z logiem i skórzanych ramonesek w czarnym i brązowym odcieniu. Wśród projektów na sezon wiosna-lato nie zabrakło również dodatków: szarf, chust i opasek do włosów, a materiałami królującymi w kolekcji są przede wszystkim przyjemne dla ciała bawełna, wiskoza i angora, a także poliester recyklingowany i skóra.

„Me as a woman. My power” jest jedną z trzech części kampanii Bizuu na sezon wiosna-lato 2021. Do sprzedaży trafi już 13 stycznia, a kolejne dwie odsłony pojawią się jeszcze w pierwszym kwartale 2021 roku.

 

Zdjęcia: Łukasz Pukowiec

Asystent fotografa: Olek Balcerek

Modelka: Ewa Witkowska/D’VISION

Włosy i makijaż: Aneta Kostrzewa

Produkcja: Anna Urbańska/Bizuu

 

1/13Tylko u nas: Ewa Witkowska w kampanii Bizuu na sezon wiosna-lato 2021

Proszę czekać..
Zamknij