Znaleziono 0 artykułów
23.01.2021

Magda Butrym wiosna-lato 2021: Podróże małe i duże

Michalina Murawska

Wiosna według Magdy Butrym? Mocna sylwetka z podkreślonymi ramionami i zaznaczoną talią, długość mini i detale tak wysmakowane, że zahaczają o sztukę. Polska projektantka po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej wszechstronnych młodych kreatorek mody.

Monochromatyczna paleta kolorów przeplatana gdzieniegdzie akcentami mocnego różu i drobnymi kwiatkami. Mat kontra błysk. Mini oraz maksi. Klasyka, seksapil i niewymuszona elegancja. A do tego misterne detale, które w tym sezonie projektantka wnosi na zupełnie nowy poziom. Nowa kolekcja Magdy Butrym to zbiór wyrazistych, ale w żadnym wypadku nadmiernie skomplikowanych projektów. Podziwia się je na zdjęciach i chce mieć w szafie.

Projektantka nie rezygnuje z ulubionej sylwetki. Mocno podkreślone, szerokie ramiona tym razem występują na przedłużonej marynarce, która służy za sukienkę, krótkiej kurtce z dżinsu, czy jej skórzanej odpowiedniczce, która wspólnie ze spódnicą tworzy współczesną wariację na temat mody z lat 90. A ulubiona długość mini – na asymetrycznych sukienkach z rzeźbionymi falbanami, które układają się w abstrakcyjne formy. Wraz z nowym sezonem Butrym eksploruje też nowy obszar zainteresowań i prezentuje pierwszą autorską linię kostiumów kąpielowych. Równie zmysłową, jak jej pozostałe projekty. Wśród propozycji Polki znalazły się modele jednoczęściowe oraz bikini utrzymane w stylu retro i wyposażone w duże, odpinane kwiaty.

 

 

Zdjęcia: Dan Beleiu

Stylizacja: Barbara Martelo

Modelka: Amrit

Makijaż: Marianna Yurkiewicz

Włosy: Michał Bielecki

Scenografia: Anna Szczęsny

Art Director: Anna Grunwald

1/24Zobacz kolekcję Magdy Butrym na wiosnę-lato 2021

Proszę czekać..
Zamknij