Znaleziono 0 artykułów
11.02.2021

Premierowo na Vogue.pl: Nowa kolekcja biżuterii Anny Samków

Pola Dąbrowska

Najpiękniejsze i zarazem najtrudniejsze słowo? „Kocham”. Ale miłość nie zaczyna się od obietnicy, a od czułości wobec samego siebie, dostrzeżenia uroku w pozornej niedoskonałości. O tym niezwykłym uczuciu opowiada kolekcja biżuterii KOCHAJ/KOCHAM Anny Samków.

Biżuteria jest dla mnie talizmanem, ma pomagać w uwolnieniu energii. Potrafi pobudzać zmysły, kreować wizerunek i opowiadać historię – powtarza Anna Samków. Trwająca Era Wodnika, czas zawiązywania więzi międzyludzkich, zainspirowała artystkę do zaprojektowania kolekcji na codzienne celebracje.

Na linię biżuterii składają się perłowe chokery oraz bransoletki, minimalistyczne obrączki, kolczyki, medaliony i przypinki wykute w pozłacanym srebrze lub mosiądzu. Wpleciono w nie dyskretne przypomnienia, słowa „kocham” lub „kochaj” wyrzeźbione w surowym, chropowatym kruszcu – niedoskonałe i jednocześnie perfekcyjne, jak każdy z nas.

Kolekcja jest także ukłonem w stronę naszej niepowtarzalności, podkreśleniem piękna kobiecości i cielesności, które na zdjęciach uchwyciła Natalia Miedziak-Skonieczna. Fotografka prowadzi cykl „Ciałobrazy”, portretując ludzkie sylwetki. Przywołała to w sesji dla Anny Samków, przedstawiając inkluzywność biżuterii. Bo ta nie pyta o rozmiar, zdobi każde ciało, przypominając: KOCHAM/KOCHAJ.

1/10Tylko u nas: Najnowsza kolekcja biżuterii Anny Samków

Proszę czekać..
Zamknij