Znaleziono 0 artykułów
17.02.2021

Victoria Beckham Fall 2021: Jak daleko stąd, jak blisko

Pola Dąbrowska

Najnowszą kolekcją Victoria Beckham snuje opowieść o słońcu Miami, rześkich porankach Londynu i przyszłości bez podziału na sezony.

W trudnych czasach ludzie nie rezygnują z mody, bo pragną marzyć. Moją rolą jest te marzenia spełniać – mówi Victoria Beckham. Na początku grudnia była członkini Spice Girls wraz z mężem i dziećmi opuściła mroźny Londyn, by przenieść się do słonecznego Miami, z którego zdalnie nadzoruje pracę zespołu projektantów. Plaże Florydy widziane z okien penthouse’u w apartamentowcu projektu Zahy Hadid stały się inspiracją dla kolekcji. Beckham jeszcze więcej uwagi poświęciła funkcjonalności ubrań – można je dowolnie kompletować, niezależnie od okazji i sezonu.

Tak powstały karmelowe swetry i kardigany w kolorze przygaszonej pomarańczy, dżinsowe kombinezony oraz prążkowane garnitury. Na fotografiach wykonanych w gmachu Hayward Gallery pojawiają się zwiewne sukienki w kwiatki, uszyte z transparentnego szyfonu i błękitnego jedwabiu malowanego w pąsowe róże. Wojskowe fasony, plisy i kolory nieba o zachodzie słońca. Przeważają strzeliste sylwetki, na które składają się smukłe spodnie i oversize’owe marynarki. W kolekcji Victoria przemyciła także odwołania do ukochanego Londynu, w postaci zreinterpretowanych trenczy i pepitki zdobiącej wełniane polówki. Wśród okryć wierzchnich znajdziemy zdekonstruowane płaszcze w wibrującej czerwieni i beżu, a dodatków – metaliczne, denimowe lub brokatowe kozaki.

1/13Najpiękniejsze kreacje z kolekcji Victoria Beckham Fall 2021

Proszę czekać..
Zamknij