Znaleziono 0 artykułów
04.03.2021

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja Lebrand jesień-zima 2021-2022

Aleksandra Lewandowska

Ponadczasowa, minimalistyczna i klasyczna - tak w skrócie można by określić najnowszą kolekcję projektantki Pauliny Pyszkiewicz, która w nadchodzącym sezonie proponuje klientkom Lebrand wszystko to, co sama uważa za niezbędne w swojej aktualnej, codziennej garderobie. 

By znaleźć złoty środek w tym, z czego powinna składać się jesienno-zimowa odsłona marki Lebrand, Paulina Pyszkiewicz podczas tworzenia nowej kolekcji nieustannie zadawała sobie dwa pytania: „czy tego właśnie potrzebuję? Czy inne kobiety też tego potrzebują?”. Bo gdy jeszcze rok temu, wybierając się do pracy czy na spotkania z przyjaciółmi, starałyśmy się ubierać zgodnie z trendami, pandemiczne czasy odmieniły nasze modowe priorytety o 180 stopni. 

Z tego względu w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2021-2021 Paulina Pyszkiewicz oferuje nam proste kształty i miękkie tkaniny, które umilą oczekiwanie na spotkania i podróże. W najnowszej kolekcji na nowo interpretuje klasyki i bestsellery Lebrand, takie jak wełniane płaszcze, golfy z dzianiny, wiskozowe sukienki i eleganckie marynarki, dodając do nich odrobiny glamouru i nowoczesności. Niezmiennie pojawiają się charakterystyczne dla marki skórzane projekty, a po raz pierwszy – dżersejowy dres. 

Oprócz tego, co niezbędne na co dzień, pomyślała również o bardziej wyjątkowych elementach garderoby, na przykład cekinowej sukience w wersji maxi. Całość uzupełniła złotymi dodatkami i kolekcją butów, w tym klasycznymi oficerkami i kozakami na małej szpice w odcieniach czerni, czekoladowego brązu i kremu. – Z naszej najnowszej kolekcji przebija optymizm. Koncentrujemy się na chwilach, gdy znów będziemy mieli okazję by się ubrać, wyjść z domu i chwytać dzień - mówi projektantka.

Fotograf: Borys Synak/ Made by Eight
Asystenci fotografa: Aleksander Balcerek & Jakub Krysiak
Modelka: Angelika Wierzbicka/ Model Plus
Stylizacja: Olivia Kijo
MUA: Aneta Kostrzewa / I like photo group
Asystentka MUA: Katarzyna Olkowska

1/25Tylko u nas: Kolekcja Lebrand jesień-zima 2021-2022

Proszę czekać..
Zamknij