Znaleziono 0 artykułów
18.03.2021

Zara wiosna-lato 2021: W stronę słońca

Pola Dąbrowska

Zwiewne tuniki, plecione sandałki i metaliczne turbany – najnowsza kampania hiszpańskiej marki zabiera nas do Krainy Czerwonej Skały między Los Angeles a Las Vegas.

Skąpane w słońcu krajobrazy kalifornijskiej pustyni stały się tłem wiosenno-letniej kampanii Zary. Przed obiektywem Stevena Meisela i w filmie w reżyserii Fabiena Barona wystąpiły Abby Champion, Achenrin Madit oraz Mona Tougaard. Skały w kolorze ochry i beżu zespajają się z płomiennymi barwami targanych na wietrze projektów. Dynamiczna muzyka i zmysłowe kadry ożywiają intensywne kolory, które wlewają się na włóczkowe kardigany oraz trencze. Lejące się sukienki w ognistej czerwieni i kolorze szafranu kontrastują z rzeźbiarskimi liniami oversize’owych garniturów i ściętych w talii marynarek. Niemal transparentne tuniki malowane w pastelowe smugi stylista Karl Templer oplótł w talii modelek grubymi sznurami z chwostami.

Symfonię kolorów i kontrastowych tkanin dopełniły złocisty makijaż Abby, Achenrin i Mony autorstwa wizażystki Diane Kendal oraz awangardowe turbany wiązane przez fryzjera Guido Palau z metalicznych chust. Na dodatki wybrano masywną biżuterię w postaci mosiężnych wisiorów, czy naszyjników ze szklanych koralików. Uzupełnieniem stylizacji skomponowanych przez Templera stały się plecione sandałki oraz chodaki na drewnianej koturnie.

Zdjęcia: Steven Meisel

Dyrektor artystyczny: Fabien Baron

Modelki: Abby Champion, Achenrin Madit, Mona Tougaard,

Stylizacja: Karl Templer

Makijaż: Diane Kendal

Włosy: Guido Palau

 

8/12Hit wiosennej kolekcji Zary – ubrania w intensywnych barwach

Proszę czekać..
Zamknij