Znaleziono 0 artykułów
25.03.2021

Ponadczasowe dodatki z wiosennej kolekcji Gino Rossi

Anna Konieczyńska

W lookbooku Gino Rossi przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel stanęła Małgosia Bela, lansując dodatki, które łączą ponadczasowy styl z aktualnymi trendami.

W kolekcji Gino Rossi na sezon wiosna-lato 2021 znalazły się minimalistyczne dodatki, które wyróżniają się jakością, formą i kolorem (biel, czerń, ciepły beż i brąz, sorbetowy żółty czy przygaszony błękitny), a pozbawione zostały zbędnych ozdobników.

Wśród butów wyróżniają mokasyny, płaskie klapki z grubych, plecionych pasm skóry, białe sneakersy, i masywne, pikowane lub ozdobione złotymi nitami, sandały. Latem sprawdzą się geometryczne klapki na prostokątnym słupku czy sandały z kwadratowymi noskami. Z torebek na przebój sezonu typowane są te prostokątne, z klapą, zakładane na ramię, a także znane z lat 90. i 2000. torebki o kształcie „hobo”, uszyte z miękkiej, marszczonej skóry lub skórzanej plecionki.

Zdjęcia: Magda Wunsche i Agnieszka Samsel

Modelka: Małgosia Bela (Model Plus)

Stylizacja: Agnieszka Ścibior

Makijaż: Wilson

Fryzury: Michał Bielecki

Marketing Director: Katarzyna Krawczyk/CCC

Art Director: Maria Mastalerz/CCC

Produkcja: Bartosz Majkowski/CCC

Dom produkcyjny: Warsaw Creatives

Kolekcja Gino Rossi na wiosnę-lato 2021 dostępna jest w otwartych sklepach stacjonarnych CCC, online na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

1/11Małgosia Bela w najmodniejszych butach sezonu

Proszę czekać..
Zamknij