Znaleziono 0 artykułów
31.03.2021

Moliera 2 wiosna-lato 2021: Boho, błysk i barwa

Redakcja Vogue.pl

Podczas pokazu kolekcje Balmain, Isabel Marant, Zimmermann czy Alexandre'a Vauthiera pokazano w pełnych przepychu wnętrzach Pałacu na Wyspie.

– Kiedy zobaczyłam po raz pierwszy nową kolekcję od razu wiedziałam, że jest tak piękna, że zasługuje tylko na pokazanie jej w wyjątkowej scenerii. Spodobała nam się koncepcja zderzenia nowoczesnej mody na najwyższym światowym poziomie z historycznym sznytem. Cała ekipa miała niezwykłą przyjemność z pracy na planie, za co bardzo dziękuję naszemu partnerowi – Łazienkom Królewskim. Modelka Sylwa Butor wniosła w ten projekt niesamowicie pozytywną energię z idealną dozą romantyzmu. Mam nadzieję, że w efekcie końcowym widać również to, że i jej ta praca sprawiła ogromną frajdę  – mówi Maria Fus, Marketing & PR Director Moliera2.com.

W pałacowych wnętrzach modelka Sylwia Butor zaprezentowała 21 oryginalnych stylizacji. Niebieska sukienka z jedwabiu Gauge 81 łączy się z torebką Aminy Muaddi wysadzaną kryształkami Swarovskieg, a biały garnitur Alexander McQueen został zestawiony z torebką z monogramem Balmain. Zachwycają małe białe w stylu boho, złociste cekiny, które rozświetlą każdą noc, i ekstrawaganckie pióra idealne na wielkie wyjście. 

Najnowsza kolekcja jest już dostępna przy Moliera 2 oraz sklepie internetowym Moliera2.com.

Wideo + montaż: Andrei Kazlou
Zdjęcia: Anna Staselovich
Modelka: Sylwia Butor/ D’Vision
Koordynacja projektu i koncepcja artystyczna: Maria Fus/ Moliera2.co
Stylizacje: Aleksandra Radkowska/ Moliera2.com
Asystentka stylistki: Nadia Serwach/ Moliera2.com
Producent: Jacek Rodzoś/ Moliera2.com
Makijaż i włosy: Agnieszka Wilk
Support Team: Karolina Malusiak/ Moliera2.com, Oskar Krawczykowski/ Moliera2.com

1/14Trendy z pokazu Moliera 2 wiosna-lato 2021

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Moliera 2 wiosna-lato 2021: Boho, błysk i barwa
Proszę czekać..
Zamknij