Znaleziono 0 artykułów
01.05.2021
Artykuł sponsorowany

Minimalistyczne dodatki w stylu lat 90.

Anna Konieczyńska

W kampanii kolekcji Summer Perspective Gino Rossi, zrealizowanej na hiszpańskim wybrzeżu, przed obiektywem duetu Wunsche i Samsel stanęły top modelki Aymeline Valade i Sara Blomqvist. Noszą klasyczne buty wykonane z najwyższej jakości materiałów i torebki o architektonicznych formach.

Ascetyczne formy Helmuta Langa, wyrafinowany casual Calvina Kleina, klasyczna kobiecość Donny Karan. W latach 90. na wybiegach rządził minimalizm. Supermodelki nosiły slip dresses, dżinsy i dzianinowe komplety w neutralnych odcieniach.

Teraz inspiracje tamtą dekadą powracają na profilach influencerek na Instagramie, mood boardach sesji zdjęciowych i w kolekcjach popularnych marek.

Summer Perspective – najnowsza odsłona Gino Rossi – bazuje na architektonicznych formach, jakości wykonania i intrygujących detalach. W kolekcji butów znalazły się klapki na niewielkim obcasie – zbudowane z paseczków albo z marszczeniami z przodu. Nie mogło zabraknąć najmodniejszego modelu sezonu – mokasynów. Wśród torebek uwagę zwracają nowe it-bags – miękkie i marszczone jak z przełomu wieków. Pojawiły się także shopperki z plecionką, kuferki w klimacie retro oraz pikowane prostokąty na łańcuszku.

W kampanii obok androgynicznych modelek – Francuzki Aymeline Valade i Szwedki Sary Blomqvist – wystąpił także portugalski model Armando Cabrala. Prezentuje linię Gino Rossi dla mężczyzn, w której znalazły się mokasyny w neutralnych odcieniach, minimalistyczne sandały i jasne sneakersy o jednolitej fakturze, a także torby o podłużnym kształcie, pojemne plecaki i prostokątne saszetki.

 

Dodatki korespondują z neutralnym tłem – błękitem nieba, śródziemnomorską zielenią i surowymi przestrzeniami willi na hiszpańskim wybrzeżu.

Zdjęcia: Magda Wunsche i Agnieszka Samsel
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Modelki: Aymeline Valade i Sara Blomqvist
Model: Armando Cabral
Makijaż: Wilson
Fryzury: Paca Navarro
Scenografia: Isabel Garcia
Koncepcja: Katarzyna Krawczyk/CCC i Maria Mastalerz/CCC
Produkcja: Bartosz Majkowski/ CCC ze wsparciem domu produkcyjnego Visual Crafters

Kolekcję Gino Rossi na sezon wiosna-lato 2021 można kupić w otwartych sklepach stacjonarnych CCC, online na www.ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

1/20Minimalistyczne buty i torebki w stylu lat 90. na lato 2021

Proszę czekać..
Zamknij